Jesus Del Pozo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: lime, banán

Szívjegyek: magnólia, tubarózsa, ibolya

Alapjegyek: szantálfa, vanília

Ár: 800/1500 FT , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy Foxpost előre utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TallodiZsofi

2020. február 25.

Aki szereti a Halloween alapillatát, az nem fog csalódni ebben sem. A nyitánya frissebb a lime-nak köszönhetően, viszont leszáradásra megegyezik az alapillattal. Nyárra tökéletes választás, friss illat, meleg, édes-virágos leszáradással. Nekem a tartóssága is hosszú órákban mérhető. Nehezen beszerezhető, szerencsére, még van belőle egy nagy üveggel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

JuditIvett

2017. március 13.

Könnyed tavaszi-nyári illat, bár vakon rendeltem, tehát nem ismertem az illatot, ennek ellenére nem bántam meg, szupi.
Tartó, kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Tartó, kellemes.

Myrtle

2017. március 10.

Parfümös üvegbe zárt nyári napsütés. Nem nagy hatósugarú nehézbombázó, viszonylag kis hatósugarú, bárhová hordható bőrközeli illat. Strandolós-sétálós-nyaralós-lófrálós, puha, komfortos, kellemeske. Véleményem szerint nagyon jól eltalálták a frissebb és az édesebbb összetevők arányát, nem cukorbomba, de nem is ecetes uborka. :) Várom már a szép időt, hogy tovább tesztelgethessem. Kár, hogy már nem gyártják, de talán kitart egy darabig a frissen szerzett 50 ml-em. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Nita26

2015. november 14.

Ajándékba kaptam, de nagyon szerettem az illatát, el is használtam. Nekem a tartosságával sincs bajom. Nagyon kellemes különleges illat. Egyetlen bajom vele, hogy a végefelé már kicsit erősebbnek éreztem az illatát, és az már egy kicsit túl édes volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

bokros

2014. július 1.

Az illata számomra is isteni, de sajnos a tartóssága nem kompenzálja a jó illatot. A sima Halloween-nel szemben (ami rajtam igen tartós) fújás után pár perccel már alig érzem az illatát. :( Ez miatt nagyot csalódtam benne és tuti nem fogom újravenni.

Update: Fogadalmam ellenére ismét boldog tulajdonosa vagyok ennek a parfümnek, ugyanis annyira megszerettem ezt az illatot, hogy a nyár elengedhetetlen része lett... :) Muszáj felpontoznom eggyel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

k.boglarka

2012. május 11.

Kellemes nyári illata van. Az illatát sajnos elég rövid ideig érzem.. Ha tartósabb lenne megvenném ismét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.