Jesus Del Pozo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: zöldalma, citrom, őszibarack, bazsarózsa, frézia, ciklámen, szantálfa, pézsma

Erina

2017. szeptember 6.

Csere útján került hozzám. Sajnos nekem egyáltalán nem tetszik az illata. Nekem túl virágis, rózsás. Semmi pézsma, vagy szantálfa. Tartóssága közepes. Nem fogom elhasználni, ha esetleg valaki szeretné, jelentkezzen 😉😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

BibianaBirova

2017. május 24.

Egyáltalán nem tartós, és nem ez a fő baja :D Annyira "olcsó", tucat illata van, én nem tudom magamos elviselni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

rdm

2016. június 20.

Tényleg Lanvin! Túl virágos rajtam. De tartósnak, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

Tényleg Lanvin! Túl virágos rajtam. De tartósnak, tartós.

dandy

2016. május 12.

Csere útján került hozzám egy kisebb mennyiség és hát egy az egyben Lanvin Eclat d’Arpège. Nagyon meglepő a hasonlóság, konkrétan egy pici eltérést sem érzek szinte. A Lanvin nagy szerelmem, több üveggel elhasználtam már, most épp nincs, csak pár csepp egy üveg alján, de még tudtam tesztelni.:) Szóval tényleg ugyanaz.:) Még az áruk is szinte....:) Meg a tartósságuk is...Így nem is tudom hány csillagot adjak...a Lanvin 5*, legyen ez is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

rb09

2015. március 20.

Engem a Nina Ricci Nina illatra emlékeztet. Tartós, kellemes illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

Engem a Nina Ricci Nina illatra emlékeztet. Tartós, kellemes illat :)

moonlitnight

2014. november 5.

Kellemes illat, nekem nagyon rózsaszín, de annyira nem érezni benne a rózsát, jól el is adom szegényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

kicsirita

2014. február 18.

Nagyon finom illat. Tényleg Lanvin. Alapból az édes illatokat kedvelem, de ez nagyon megfogott. Mostmár csak a tavasz kellene...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.

irmacsek

2013. november 11.

Én nem nagyon éreztem magamon, pedig az illat finom, virágos nyári illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 11.

Én nem nagyon éreztem magamon, pedig az illat finom, virágos nyári illat.

onessin

2013. március 23.

szembejött velem a müller outletben 5000Ft-ért egy ajándékcsomagban! nem hagyhattam ott egy 100ml-s parfümöt és egy sminktáskát egy gyönyörű díszdobozban! és láss csodát, nagyon finom az illata, nem mondom, hogy egész napos, de mondjuk 6-8 órát bír, és még az uramnak is tetszik:) finom tavaszi-nyári illat, és valóban hasonlít a lanvin illatra:) nekem még a rumeor rose2 is ilyesmi! igazi rózsaszín illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

njusziful

2013. február 13.

Nekem nagyon ízlik, főleg nyáron, csak sajna annyira nem érzem magamon, bár rajtam kevés EDT marad meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 13.