Jil Sander

Ár:   7200-14 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2018. május 2.

Ár:   7200-14 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml

Illatcsalád: orientális-virágos

Fej: rózsabors, levendula, mandarin

Szív: heliotróp, gyöngyvirág, orris gyökér

Alap: borostány, pézsma, vanília

Ár: 8000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta vagy Foxpost előre utalással
Ár: 1900ft/ 5ml + pkg , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó

Piscinke

2021. június 3.

Röviden: istenkirály. Bővebben: édes, friss, rafinált-nőies, kicsit '90-es évek-feeling. Nem feltétlen vártam tőle csodát, de hatalmas X-faktor van benne, és szerelmes vagyok, és szegény bankszámlámat sajnálom előre már megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 3.

Timo6

2018. december 31.

Ez az illat összességében tényleg egészen jó! Nem hétköznapi, de hétköznapra mégis viselhető. Kis fűszeres finomság, amiben az -én bőrömön- rózsabors és a levendula dominál és mindvégig felfedezhető, reggel felfújástól, egészen késő estig. Tehát tartós kis finomságról beszélünk, amit szerintem a levendula miatt krémes, púderes illatok közé sorolhatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

KBara

2018. november 11.

Nagyon szépen megalkotott illat. A levendulától nem kell megijedni benne, nem lesz tőle férfias vagy illatosító jellegű. Az egész parfüm virágos, édes, nőies, amelyből finoman kiérezni a levendulát, de abszolút nem az a domináns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Piri11

2018. június 19.

Megmondom őszintén kínban vagyok ezzel az illattal (is). :)
Kifújást követő első fél órában nagyon szintetikusnak hat. Nem rossz, és nem bántó (nagyon), de azért mégsem az igazi.
Majd telik-múlik az idő, és kb. fél óra múlva azon kapom magam, hogy óóóhhh ......, jajjjjj .... ez nagyon finom. Púderes és friss egyszerre. Gondolom, hogy a levendula adja meg azt a frissességet és különlegességet.
Nagyon szépen összerakott kis illat :)
Szerintem nagyon jó ár-érték arányban van. Aki kellemes nőies, friss, de mégis púderes illatra vágyik szerintem tegyen vele egy próbát. Megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

Megmondom őszintén kínban vagyok ezzel az illattal (is). :)
Nagyon szépen összerakott kis illat :)

KataMayaNagy

2018. május 22.

Nagyon nőies, tartós, érzéki, finomfinomfinom illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nagyon nőies, tartós, érzéki, finomfinomfinom illat :)

erzsebet0304

2017. november 16.

Engem megtévesztett :-) Sokkal könnyedebb illatra számítottam.Igen erőteljes borsos levendulás illat.Hűvösebb időben bármilyen alkalomra viselhető.Jó -jó,de nekem hiányzik belőle az egyediség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 16.

angelina69

2017. október 26.

A letisztult külső senkit ne tévesszen meg. Ez egy kis energiabomba. Pici minta, kenegetős. Az első szimat akkora meglepetést okozott, melyet nem reméltem. Friss-fűszeres-édeskés-fás illat vágott orrba hirtelen. Nem volt rossz, csak meglepő. Úgy negyedóra elteltével az illat szépen szelídül. Még minden meg van benne a fentiekből, de finomabb, lágyabb formában. Bármilyen furán hangzik, de nekem Azzaro pour Elle-je ugrott be, úgy a harmadik szimat után. Azonban Sander Jil-je kicsit pimaszabb. Egyre inkább fás-fűszeres irányba változik rajtam, egy kis édeskés felhanggal megtoldva. Kellemes, kezd simulni. Hétköznapokra tökéletes viselet, főleg átmeneti vagy kora nyári, késő őszi időben. Nem rossz illat, de nem az enyém. Nem tudok vele azonosulni. Valahogy előttem egy sportos, energikus nő képe bontakozik ki, ha viselőjére gondolok. Nem tolakodó illat, tartóssága rajtam átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 26.

pomme

2017. szeptember 13.

Nagyon hasonlít a CK Be-re, csak kevésbé fiús (bár így is elég karakteres). Az én ízlésemnek kicsit sok ebben a levendula, de mindenképp egy jó illat. Azért kap 4-est, mert nagyon sok hasonló parfümmel találkoztam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

maniac78

2017. május 16.

Keresem a szavakat... de tényleg. Fantasztikus, csodálatos, elegáns, finom, érzéki, tiszta, ízléses, könnyed, fiatalos.... Elöljáróban annyit, h pár hónapja egy parfümvásárlás mellé kaptam ebből a csodából egy kis mintát. Mit mondjak? Telitalálat volt, sokkal jobban, mint amit boltoltam, mikor megismertem. Azonnal rákerestem, de valahogy a csomagolása nagyon csóri, vagy egyszerű, számomra abszolút semmitmondó volt, így letettem róla. Az biztos, h soha nem emeltem volna le a polcról, sem a neve miatt, sem a kinézete miatt. Szóval felcsigázott a belbecs, annak ellenére, hogy a külcsín lehangoló, szóval nem tudtam nyugodni, amíg enyém nem lett, úgyhogy megrendeltem és remegő kezekkel téptem fel a csomagolást:) Nagyon-nagyon tudok vele azonosulni. Minden benne van, ami nekem számít: vanília, levendula, pézsma, stb.. Rajtam abszolút tisztaságillat, de nem aquás, hanem púderes, öblitős illat. Nem egy nagyestélyis, nem is vad éjszakás, hanem egy hétköznapi, magabiztos, tutimellénemlövős, tartós, konszolidált nő illata ez. Könnyed randira, vacsorára, irodai viseletre, szép, ízléses sminkkel tudom elképzelni, jó minőségű, sportosan elegáns ruhadarabokkal. Pár napja azon tűnődöm, hogy lehet, hogy megtaláltam a nagy ŐT... Minden bizonnyal összeköltöznék vele, most azonnal.
A csomagolása viszont nagyon gyatra, ezért fájó szívvel , de le kell pontozzam: szóval 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Luna1024

2017. április 4.

Jaj, ez nagyon fincsi! :) Nem ismerek rajta kívül más Jil Sander illatot, ezt is csak az illatjegyei miatt próbáltam ki. Ugyanis a levendulával önmagában ki lehet üldözni a világból, ezért nagyon kíváncsi voltam, parfümökbe hogyan lehet beletenni ezt az illatjegyet úgy, hogy ne legyen túl gyógynövényes, prüszkölőroham-generáló iszonyat, hanem hordható legyen a számomra is. :)
Azt kell mondjam, szerintem nagyon jól sikerült! :) Én határozottan kiérzem belőle a levendulát, ám nem a frissen szedett, szúrós szagú gyógynövényt: ez pihe-puha, bőrbesimuló, lágy levendulakrém gyönyörűszép vaníliás alapon, és én érzek benne egy nagyon minimális fásságot is, gondolom ezt a pézsma teszi. Hasonlóságot vélek felfedezni a Guerlain-ház újdonságával, a Mon Guerlain-nal - amit a többséggel ellentétben én kedvelek -, ezt nem meglepő módon a levendula teszi. :D Az én bőrömön mindkét illatban nagyon szépen előjön ez a kissé édes, de korántsem émelyítő vaníliás levendula (amolyan levendulás fagyira hajazó illat), és szuperjól működnek együtt, az egész kompozíció olyan bújós, krémes, nyugtató hatással bíró együttes a számomra, és utóbbira szükségem is van mostanában.
Itt kifejezetten tetszik az illat levendulája, bár az igazat megvallva, a pozitív összbenyomáshoz hozzátesznek valamicskét az emlékeim is. :) Amikor megérzem az illatát, újra Tihanyban érzem magam, a levendulamezők között sétálok, levendulafagyit eszek, és végigjárom az összes létező boltot "Balaton" feliratú szuvenírek után kutatva, pedig van már otthon egy doboznyi. :) 40 fokban gyalogolok az emelkedőn az apátság felé, a homlokomról csorog az izzadság, a hegytetőről nézem a kompot, ami hazavisz majd minket a túlpartra. A komp felé menet sirályokat próbálok fotózni, és teletömöm magam a part menti árusok édességeivel, aztán este csak forgolódok és képtelen vagyok elaludni. :D
Nyár, szabadság, gondtalanság és nyugalom - erre asszociálok róla. :) Valóban nem egy komplex alkotás, de mit számít ez nekem, ha ilyen jó érzés viselni? :)
Domináns vaníliája miatt először inkább őszi-téli illatnak mondtam volna, de az asszociációim miatt sokkal inkább négyévszakos, különleges, ugyanakkor hétköznapi "rohangálós" illat! :) Tartósságát és hatósugarát sajnos csak közepesként tudom meghatározni, de cserébe nem vészesen drága.
Most sajnos nem fér bele a költségvetésembe, de alig várom, hogy ha lehetőségem lesz rá, vehessek egy üveggel, nem szeretném nélküle kezdeni a nyarat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.