Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 30.

Parfüm illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Parfüm kategória: női parfüm  fekete szeder, narancsvirág, pacsuli,vanília

Ár: 10000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált, 50 ml edt teszter, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Kremcica

2017. február 20.

Elsőre számomra elég orrbavágó szúrós szag ami tényleg bír némi borotvahabos-szappanos beütéssel. Szerencsére rövid időn belül elkezd szelídülni és kevésbé irritáló, megjelenik a szedres-pacsuli illat. A pacsuli egyébként is nekem megosztó hol tetszik hol nem. Ebben a kompozícióban nem. Túl erőteljes. 1 óra múlva érkezett csak meg a vanília, előtte nyomát nem éreztem. Tartóssága elég jó, a többszöri kézmosós-mosogatós tesztemet simán kiállta. Amit hiányolok hogy ez egy érzékinek elnevezett parfüm. Nos nem az. Számomra legalábbis ez azt jelentené hogy bújós, de mégis az a dög aki a pillantásával levesz a lábadról. Ez pedig nem olyan illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

thymus

2016. április 14.

Frissen kifújva valóban egy mellbevágó borotvahab vagy arcszesz "szaga" van. De 15-20 perc elteltével valami isteni kissé édes, füstös, dögös illattá változik. A tartósságára sincs panaszom, még fürdés után is érezni. Megerdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

Barack

2014. augusztus 22.

Nagyon jó áron jutottam ehhez hozzá, vakon rendeltem. Borzasztó csalódás.
Már kifújáskor sem az igazi, de a leszáradása kegyetlen. Erős, fűszeres, férfiillat, de abból a rosszabb fajta. Mint valami régimódi borotvahab. Két lehetőséget kapott, nem bizonyított. Nincs arcom senkinek odaajándékozni. Pedig üvegből szagolva nem annyira rossz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Nagyon jó áron jutottam ehhez hozzá, vakon rendeltem. Borzasztó csalódás.

Seahorse82

2014. április 9.

Ezt az illatot vakon választottam. Megmondom őszintén nekem nem tetszik. Én személy szerint füstölőt is érzek benne, ami az én bőrömön nem működik. Az üveg alapján nem erre az illatra asszociáltam. Én valami édesebb és krémesebb illatra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.