Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. december 28.

2017-es megjelenésű orientális-virágos parfüm

Illatösszetevők: magnólia, gyömbér, pamutvirág, jázmin, narancsvirág, kunkor, szantálfa, vanília, pézsma.

raczrenike

2020. július 28.

Ez az illat engem a nagymamamra emlekeztet. Annyira kifinomult, tiszta, nyugodt, puha. Nem igazan az en stilusom, megis vannak napok, amikor magamra fujom. Szeretem ezt az illatot, es a nagymamamat is (L)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Timi8

2020. április 18.

Ez tényleg CLEAN-vonal. De egyszerűen nem lehet nem szeretni. Frissen mosott, napon száradt hòfehér pamutpòlò. Nem (citrusosan) éles, nem hűvös, nem krémes. Pihe-puha, nagyon lágy, finoman bolyhos, enyhén édeskés, tényleg finom illat.
Parfümgyűlőlőknek is jò szìvvel ajánlom 0-99 éves korig, a babaròzsaszìn , pùdereskés változatával együtt. Nincs kifejezetten parfüm illata. "Csak" egyszerűen jò. Maximális ápoltság-érzetet nyùjtò komfort-illat.
Anyukám használja, isteni! Szerintem kellően tartòs, csak nagyon bőrközeli. Lehetne intenzìvebb ha már ilyen kis finomka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Torpece

2019. július 9.

A dobozára az van írva, hogy relaxációs parfüm. Az ilyen illatokról én mindig először a levendulára asszociálok. Itt semmi levendulásat nem érzek, ez egy kellemes hétköznapi mosóporos tisztaságillat, picit virágos-púderes. Szeretem az ilyeneket, amikor nem tudom milyen illat is lenne jó akkor szoktam ezeket választani. Kicsit a Clean parfümök világát idézi nekem, azok is kicsit biztonsági játékos kategória nálam a hétköznapokra, nem a nagybetűs parfüm kategória, inkább komfortos illat. Nem valami tartós illat, mégis szeretni való, kellemes, szerintem maradni fog nálam. Nagyon tetszik az üveg puha, halványkék színvilága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 9.

googles

2019. március 6.

Nincs sok szerencsem a Jil Sander illatokkal. Valahogy mindegyik szintetikus, unalmas lottye valik, pedig en kedvelem a gyakran "sampon-", "szappan-", "unalmas" illatunak titulalt parfumoket.

De ez a JS sose gyoz meg, ujra meg ujra csalodas. Ez az illat se jo. Sajnalom, mert jo lenne a vilagnak par ilyen arfekvesu, hordhato, jol osszerakott illat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 6.

RekaKrem

2019. március 6.

Olyan szép téma lett volna ami az összetevőket és az üveg dizájnját illeti, de az eredmény nagyon halovány, semmi új, semmi nemszinzetiikus.. Sajnos! Tesztelni ér, nem tartós szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 6.

galagonyanya

2017. augusztus 18.

Ahogy Jil Sander illatait megismerem, egyre erősebbé válik bennem a meggyőződés, hogy a női illatokban van valami... valami pasis, férfias vonás. Ez nem túl erős, és nem arról van szó, hogy női bőrön hordhatatlanok lennének, korántsem... sokakon rendkívül jól működnek, Jil-em nekem is van és lesz is mindig. De abban is felfedeztem valami frissességet, ami jellegzetessé teszi. De a Simply-ben ez a vonás szintén megvan. A Softly, hát... az első, legelső pillanatban felfedeztem valami hasonlóságot Cacharel Noá-jával, de ez szinte semeddig sem tartott, sajnos: rajtam borotvahab-illattá változott! Ennek nem örültem. Vártam még, hátha - de maradt a borotvahab, vagy más pasikence vagyis férfikozmetikum, és én nem szeretnék ilyen illatú lenni. Kár érte, tényleg - remélem, ez nem lesz általános jelenség, és másokon szépen működik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

illatvarázs*

2017. május 27.

Hónapokig tesztelgettem. Első benyomásom az volt, hogy kell! Aztán lebeszéltem magam, hogy ááá, ez mégsem, ez nem különleges, csak egyszerű tiszta, puha illat. 2 minta elfújkodása végül oda vezetett, hogy rájöttem, mégis csak helye van nálam egy ilyen illatnak is. Aki parfümgardróbbal rendelkezik, annak nem csak különleges, mély illat kell, hanem ilyen egyszerű, tiszta illat is legyen a repertoárba. A ruhatáramban is kell kis fekete, tűsarkúval, vörös rúzzsal, megkoronázva Shalimar-ral, de kell szűk farmer, fehér póló, balerina, nude szájfény és végül Softly-val - nem megkoronázva - hanem megfátyolozva.:-)
Tetszik, hogy nem friss, mosószeres tisztaság illat, hanem puha, édesebb-krémes, szantálos-pézsmás egyszerűség. Ez a pamutvirág mindig jól érvényesül rajtam, most is jól szerepel.
Hatósugara nem túl erős, de elfogadható.
Ma korán reggel keltem, elég rossz éjszaka után, nem indult jól a napom. Ezért az illatért nyúltam, 7.15-kor elindultam, már sütött a nap. Szipákoltam a csuklómat, engedtem, hogy simogassanak a napsugarak, és végül egész helyre billent a lelki egyensúlyom. Komolyan terápiás ez az illat, jót tett nekem.
Azért ötöst nem adok, de érdemel egy erős négyest/négyötödöt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 27.

Hatósugara nem túl erős, de elfogadható.
Azért ötöst nem adok, de érdemel egy erős négyest/négyötödöt.