Jil Sander

Ár:   8400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2018. szeptember 20.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: rezeda, bergamott, maracuja, csokoládé, vanília, frangipáni, pézsma, fás jegyek, cédrus

Ár: 5000ft , Eladó: Olgi72
Állapot: 100ml / kép, Helyszín: Heves, fizetés: előre utalás

mopi0306

2018. augusztus 3.

Nagyon finom,igazi nyári naptejes illat!
Nem tolakodó,és ebben a melegben kiváló választás....,még akkor is ha ez nem a citromos illatok közé sorolható.
A viseletét én csaj nyáron tudom elképzelni,és testpermet szerűen lehet fújni!
Nem a legtartósabb parfümök egyike,de nem rossz!
Én szeretem,és hiányozna ha nem lenne a gyűjteményemben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nagyon finom,igazi nyári naptejes illat!
A viseletét én csaj nyáron tudom elképzelni,és testpermet szerűen lehet fújni!
Nem a legtartósabb parfümök egyike,de nem rossz!
Én szeretem,és hiányozna ha nem lenne a gyűjteményemben!

Timi8

2018. június 8.

Borzasztòan szégyellem, de ez nekem a mai napig kimaradt... Mindeddig szegényebb is voltam nélküle, az biztos, mert ez csodafinom! Kenzo Amour és H.P.edt vonalba illeszkedik inkább szerintem, abszolùt nem virágos-gyümis kategòria. Nagyon de nagyon tetszik! Mondjuk a tartòssága nem a legjobb, legszìvesebben egy csillagot is levonnék tőle emiatt...de nem tudom megtenni. Ami jò az jò, mese nincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

mikkamakka75

2018. június 6.

Magam sem gondoltam volna, hogy egy csokis-vaníliàs illat is lehet nyàrias, pedig lehet. Gondolom leginkàbb a frangipàni ès maracuja miatt. Utòbbi rajtam kifùjàskor kicsit cefreszagù, mint mindig minden maracujàs illat, de hamar megembereli magàt ès egy kedves èdeskès illat lesz belőle, ami az èn bőrömön leginkàbb a Baba kakaòvajas testàpolòjàra hasonlít. Bàr nem szoktam "szaladgàlni", de hogy KM szlenggel èljek.. igazi kis vidàm nyàri szaladgàlòs illat.
Tartòssàga ès hatòsugara sajnos messze elmarad a sima Sun-tòl, de a manapsàg àltalànosnak mondhatò minősèget így is hozza. Tetszik-tetszik, de nekem nem az igazi. Àr/èrtèk így is bőven jò.. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

pomme

2017. február 3.

Na ez már nyári illat, nem mint a sima Sun. Frangipánis csokis-vaníliás finomság egy kis trópusi gyümölccsel. Bár nekem a csokis illatok nem igazán nyáriak, itt még elnézem. Ha kapnék egyet használnám néha-néha de nem lett kívánságlistás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

zsankapanka

2016. augusztus 22.

Ez a kedvencem évek óta. Tartósan megmarad az illata és nagyon kellemes. De!!! érdekes módon több barátnőm is megvette, mivel rajtam megtetszett nekik az illat, de amikor ők használták,akkor nagyon nem jött be nekik, így kaptam ajándékba több üveggel. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

klau810614

2014. szeptember 18.

Nagyon finom édes,puha illat.vanillacaramella.sweet által mostmár nekem is van :D és tényleg hasonlít a fehér Diesel-hez de szerintem sokkal finomabb!Nálam csillagos 5-ös :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 8.

Ez az illat rajtam egy az egyben Diesel-Plus Plus feminine illata. Nem tudom, hogy miért, de ilyen. Sokakat megkérdeztem, és mások is így érzik. Sajnos a csokiból semmit sem érezni, bár így is kellemes, virágos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

hcrista

2013. november 5.

Finom édeskés illat, tartóssága is megfelelő.Azonban mégsem fogott meg igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 5.

Finom édeskés illat, tartóssága is megfelelő.Azonban mégsem fogott meg igazán.

gwyneira

2013. augusztus 30.

Nagyon imádtam, őt még egyszer be kell szerezni ebben az életben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Nagyon imádtam, őt még egyszer be kell szerezni ebben az életben. :)

Amanda

2012. december 26.

Nekem ő az igazi hétköznapi, rohangálós illat. Finomam körülleng édes, de nem émelyítően cukros, meleg de nem tüzes. Ha szereted a csoki, vanília, bergamott kombót nyert ügyed van a Sun delighttal. Tipikus elegánsan lezser Jil Sanders kreáció. Nagyon 5ös a hétköznapi illat kategóriában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 26.