Jimmy Choo

Ár:   9450-12 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2013. május 15.

Ár:   9450-12 500 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2013 júliusában jelenik meg Jimmy Choo új, limitált kiadású parfümje.

Illatösszetevők: rózsaszín grapefruit, feketeribizli, tigris orchidea, szenvedély virág, virágos jegyek, pacsuli, málna.

senskin

2016. április 26.

Nekem egy átlagos illat, próbálja a nyarat festeni. De ennyi, könnyűcske kompozíció. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Yndre

2013. július 8.

Nagyon finom nyári illat, a Jimmy Choo parfümök közül nekem egyértelműen ez a legjobb. Édes, de mégsem gejl vagy fejfájdító illat mert az egzotikus jegyek mögött a grapefruitnak köszönhetően egy kis frissesség is megbújik. Most nem is tudnék kellemesebb nyári illatot elképzelni magamnak, nagyon csábít, hogy megvegyem mert isteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.