Jo Malone

Ár:   19 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kvin, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   19 900 Ft
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Megjelenés éve: 2011

Illatcsalád: aromás

Fejjegyek: jázmin, bergamott, alma, vizes jegyek

Szívjegyek: angelica, uborka és davana

Alapjegyek: pézsma, cédrus, méhviasz, vanília

Ár: 15000 Ft , Eladó: sonoka
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Előre utalás után foxpost
Ár: 10000 , Eladó: titkoskert
Állapot: 28 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta esetén a szállítás a vevőt terheli

selmeczireka

2021. június 1.

2020-ban szereztem be, vakvásárlás volt, tetszett, de nem ájultam el tőle. Kellemes tavaszi-nyári illat volt számomra, de alig használtam. Most vettem elő pár napja és egyszerűen elvarázsolt, különleges, semmihez sem hasonlítható érzés viselni. Nagyon szeretem az angol körtét is a márkától, múlt nyáron azt fújtam ezerrel, imádtam. Most azt félretettem és rajongva szagolgatom magam, amikor ezt fújom fel. Kicsit D&G Light Blue, de mégsem, annál fűszeresebb és különlegesebb. Összehasonlíthatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

Palkata777

Korcsoport: >54
2020. július 26.

Nagyon régen kerestem valami újszerû, ikonikus illatot... Hát ez az. Nekem nem hasonlít semmi eddigire, balzsamos, ott van az Earl Grey tea finom illata, meleg, de nem édes. Semmi uborkás illat. Nagyon tartós, de bôrközelben. Egyszerûen csodálatos, egyszerre finom és rafinált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 26.

ZsofiaJazmin

2020. április 24.

Elegáns, természetes, nagyon különleges illat. Az alkotóelemei közül a bergamott a legdominánsabb, az uborkát én egyáltalán nem érzem benne. Jó érzés viselni, nincs mű, alkoholos szaga, nem egy olcsó pacsuli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.