Jo Malone

Ár:   18 000 Ft és 30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sammy, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   18 000 Ft és 30 000 Ft

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

laracroft

2020. szeptember 29.

Jajj mennyire akartam szeretni! Nagy kedvenceim a trópusi virágok és a nyári napsugaras illatok (már ha nem mennek át naptejillatba), úgyhogy nagyon vártam, nagyon kerestem. Amikor kipróbáltam az üzletben, óriási csalódás volt a jellegtelensége, végül egy másik üvegcsével tértem haza.
Aztán megint elkezdtem akarni, magam sem tudom miért. Végül itt vásároltam egy 5 milis fújóst, még szerencse, hogy nem többet, mert újfent csalódnom kellett. Kifejezetten kesernyés, műanyagos jellegű nyár-illat, nagyon kevés frangipanival, kicsit citrusos, kicsit virágos, kicsit nyár-illat, de valójában olyan semmilyen. A leszáradása pedig kicsit kellemetlen, szúrós-kesernyés tisztaságillat. Tartóssága a márkához képest egész jó, csak maga az illat nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

sammy

2020. március 6.

Azon nagyon kevés virágos illatok egyike, amit elviselek magamon. Ahhoz képeset, hogy cologne, rajtam nagyon jól és hosszan illatozik, a munkaidőt simán bírja. Nem offenzív, de jelen van. Citrusosan indít, édeskés virágos, zárásként szantálos. Valóban napsugaras, épp ezért szerint ilyen punnyadt időben is megállja a helyét hangulatjavítóként :) Nagyon sokat hezitáltam rajta, hogy megtartsam, már most is alig kapható, de olyan ritkán van virágos parfümre kedvem, hogy érte nyúljak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 6.