Joanna

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

Játszadozhatunk a színekkel anélkül, hogy károsítanánk a hajat. Tökéletes arra hogy felfrissítsék hajszínt. Könnyen felhasználható és biztonságos is. A készítmény nem tartalmaz ammóniát vagy oxidálószereket, könnyen használható és komplex multivitamin formulájával ápolja és hidratálja a hajat. Színezés után, haja élénkebb és ragyogóbb szinű lesz, amely 4-8 mosásig tart.

brigi50c

2019. július 19.

[2019.07.19]
Egy év után is azt tudom mondani, hogy ezt a hajszínezőt használom rendszeresen. Az a kombó, amivel tartósan festem a hajam, meglehetősen rezesre fakul a festés utáni hetekben, és ennek az elkerülésére szoktam tetszés szerint váltogatni a ribizlivörös, cseresznyevörös, málnavörös, és legújabban a burgundi árnyalatot. Nehéz vele egyenletes hajszínt elérni, viszont így olyan, mintha direkt lenne "beombrézva" a hajam. Körülbelül kétszer szoktam használni két hajfestés között, ami meglehetősen költséghatékonnyá teszi a vörös haj fenntartását, és tetszés szerint tudom variálni az árnyalatot is. Annak ellenére, hogy nem tartós hajfesték, azaz nem kéne károsítania, elég durván sprőd a hajam a használata után, ezért nem kevés kondicionálót, olajat meg ilyesmit vagyok kénytelen használni, akár többször is az első és a második hajmosás között.

[2018.08.13]
Őszinte leszek, előre is bocs a graphic contentért.

Tűzpiros árnyalatban vettem meg, és a diplomaosztóm előtt használtam először, mert élénkvörös hajam van, és azt akartam, hogy semmiképp se legyen kopott sárga a csillogása, ha már ilyen nagy eseményre megyek. Hát ez bejött, ugyanis lángoló színű fejem lett. Nem amolyan Weasley-s, hanem mintha én lennék a Bleachből Ichigo elveszett lány ikertestvére. Nem gond, nekem ez a szín bejön.

Mikor másodjára használtam, akkor nem jutott eszembe gumikesztyűt húzni, így a kék-fehér géllakkomból libafos-sárga géllakk lett, ami az én saram. Trigger warning: mikor a cucc kijön a tasakból, úgy néz ki, mint a mestruációs vér, nagyjából az állaga is olyan. Viszont MINDENT, szó szerint MINDENT befog jódsárgára, és ahhoz képest, hogy hajszínező, tök impresszív, mert sztem két hétig (ha nem mossa agyon a haját az ember) tuti fentmarad.

Tanulságok:
1. mindent papírozz és törölközőzz le előtte
2. húzz gumikesztyűt
3. ahova odacsöppen, azonnal vakargasd le
4. hetente max kétszer moss hajat
és akkor barátok lesztek ezzel a hajszínezővel, mint én is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

[2019.07.19]

[2018.08.13]
Őszinte leszek, előre is bocs a graphic contentért.

Tanulságok:
1. mindent papírozz és törölközőzz le előtte
2. húzz gumikesztyűt
3. ahova odacsöppen, azonnal vakargasd le
4. hetente max kétszer moss hajat
és akkor barátok lesztek ezzel a hajszínezővel, mint én is.

Jansis

2019. június 10.

Vörös árnyalat: 1 órás fennhagyással, de befogta a sötétbarna hajam:) nem egyenletesen, de a sampon szerű felvitel miatt nem is csodálkozom, igazából a színt akartam kipróbálni, hogy passzol-e hozzám, így elérte a célját nálam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Gabrielaa

2019. május 1.

Olcsó és jól befogja őszülő hajamat.Persze nem úgy mint a festék.Nem roncsol,nekem 6 mosást birt ki.Veszek ha látok belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Krisztina1999

2018. december 24.

3 csillag, mert legalább nem roncsolja a hajat, és viszonylag jó illata van.
02 es gyöngyszőke árnyalatot vettem meg
Hát a végeredménynek köze nem volt ahhoz a világos hajszínhez ami a képen volt. Az eddig sikeresen kiszőkített hajamat vissza fogta oda, ahonnan indultam😂
Szóval aki ezt veszi számoljon hogy sötétebb végeredmény lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

3 csillag, mert legalább nem roncsolja a hajat, és viszonylag jó illata van.
02 es gyöngyszőke árnyalatot vettem meg
Szóval aki ezt veszi számoljon hogy sötétebb végeredmény lesz

juno

2018. november 25.

Nem vagyok nagy hajfestős, egy kis melíros időszakot leszámítva mindig is natúr hajam volt...aztán az utóbbi időkben rámjött a dili, hogy színes hajvégeket akarok. Anno a L'oreal folyékony hajkrétája semmit nem ért, pedig sötét hajú ismerősömnek igen, ezt a Joannát is kipróbáltam, szintén zéró, még csak vöröses csillogást sem adott..ebben semmi meglepő nincs, közel fekete a hajam, előkészítés nélkül nem igazán látszódnak rajta a pigmentek. Majd fodrász leszívással megcsinálta, nagyon tetszett és tetszik ez az ombre azóta is, csak éppen nem számítottam arra, hogy a bordó-vörös hajfesték übergyorsan kikopik a hajból, gyorsabban, mint bármelyik másik...3-4 hét múlva már mehettem volna vissza egy vagyonért, na nem. Akkor újra megláttam ezt a terméket egy 100Ft-os bolt polcán, és csak annyit mondhatok, hogy ez egy csodaszer :) A "red currant" és "red cherry" árnyalatokat próbáltam eddig, mindkettővel tökéletes lett az eredmény, újra élénk színt kapnak a hajvégek. Pofonegyszerű használni, minimális odafigyeléssel és a kis mellékelt kesztyűnek köszönhetően semmi nem is lesz színes közben, aminek nem kell (ill. a kádról, csapról könnyen lemosható), szó szerint 1 perc alatt felrakom előkészületekkel együtt, 20-25 perc után lemosom, és kész. Nem büdös, nem mar, nem szárít, és ami megdöbbentő nekem, hogy bár minden mosáskor láthatóan enged a színéből, vörös lesz a víz, utána SEMMIT nem színez meg - sem hajmosás után a tök világos törülközőmet, sem a fehér párnahuzatomat, semmit. Nem tudom, hogyan lehetséges. Egyetlen hátránya, hogy nem tart ki hónapokig, 2-3 mosás után a bordóspiros már inkább rókavörös lesz (még épp tűrhető, elhordható, kicsit rá szoktam húzni), de egy színezőtől nem is vártam többet, és mivel kb. hetente elég hajat mosnom, nem nagy érvágás átlag havonta frissíteni egy kicsit kemény 300 Ft-ért. Illetve konkrétan a tartós festékek sem bírják sokkal tovább, ld. a fodrász festését, vagy egyszer kipróbáltam otthon is egy tartós verziót, +1-2 hetet adott csak, cserébe a felkenése irtó macerás volt, szétmarta a peroxid az orrom, szemem, elsőre a szín teljesen rossz is lett (kopással bevörösödött, de először visszafestődött a hajam kb. az eredeti színére, nagyon mérges voltam...Wella festék volt, le is írtam ott a tapasztalatom), szóval felejtős. Azóta csak Joanna, és azóta már kaptam olyan embertől is pozitív visszajelzést, akinek elsőre nem tetszett az új hajam, ennek a színével + a kevésbé éles átmenettel (picit vörös csillogást ad feljebb is) már neki is bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

abicicaaa

2018. augusztus 17.

Par eve mikor meg alanature volt a hajam (kozepbarna), probaltam a feketet, es semmit sem csinált. Abszolút semmit.
Beprobalkoztam a padlizsanlilaval, ami nagyon szepen befogta, 2 hetig tartott is kb, utana nyomtalanul eltunt a hajambol.
Kommentek kozt látom, a fekete masnak sem fogta be.
Hajam allapotan nem valtoztatott, puha maradt, es egy kis extra fenyt is kapott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Kommentek kozt látom, a fekete masnak sem fogta be.

sailorluna

2018. augusztus 6.

pár éve próbáltam ki a szőkített hajamra a gyöngyszőke árnyalatot, mert kezdett picit sárgulni a festés. amikor felkentem, megrémültem, ugyanis lila színű volt a festék, majd elkezdett barnulni. féltem, hogy sötét lesz, szerencsére nem így lett. a pici lenőtt részt természetesen nem fogta be, a hajam többi, festett részét kicsit hamvasította, szebb lett a színe. az eredmény hasonlított, de kissé sötétebb volt a képen lévőnél. 300 ft-ért nem volt rossz biznisz egy kis színkorrigálásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

javi

2018. augusztus 3.

Nézem-nézem a véleményeket itt, csomó jó dolog - keresgélek, hátha nem csak én jártam így, egyet találtam ami hasonló az én tapasztalatomhoz.
Több évvel ezelőtt festettem ezzel a hajam (talán 6) de még mindig megvan az emléke. 3 hónap után se jött ki, csak nagyon csúnya narancssárgásra kopott a vörös árnyalat (de nem egyenletesen... még a kopást se tudta jól csinálni) emiatt a hajszínező miatt kellett elkezdenem rendes tartós festékkel festeni a hajam, hogy eltűntessem végre a hajamból ezt, és visszakapjam az eredeti színem. Azóta is festem a hajam, de szerintem el se kezdtem volna ha ez nem lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

lucintaa

2018. június 16.

Sajnos huszonéves létemre megjelentek az ősz hajszálak, igaz, nem olyan nagy mértékben, illetve a nap eléggé kiszívta a sötétbarna hajam. :/ Szerettem volna valamivel elfedni az őszt, illetve színt frissíteni, de festeni nem nagyon akarnám. Hosszas gondolkodás után erre esett a választásom, az ammónia-és oxidálószer mentessége, illetve a nagyon könnyen kezelhetősége, és a natúr színek választéka miatt. Reménykedtem benne, hogy bemosó ellenére is működni fog, és a 011 káve barna színnel próbálkoztam.
Nos, jelentem: teljesen meg vagyok vele elégedve. :) Valóban nagyon egyszerű felvinni, kiöblíteni, és lemosni a bőrről. Nekem nem hagyott nyomot sehol, igaz, fél óráig öblítettem. Gyönyörű, egészséges sötétbarna színű lett a hajam, a férjem megjegyezte, hogy csillogóbb is. ;) Nem szárított, nem nehezített, és még csak nem is irritálta a fejbőrömet se (pedig ettől nagyon féltem). Még csak egyszer használtam, de a hajamat azóta selymesebbnek, és könnyebben kezelhetőnek érzem. :) Az illata se durva a színezőnek, és az, hogy kapunk hozzá egy kiskesztyűt, plusz pont. Ár-érték arányban fenomenális.
Egy szó, mint száz: nekem nagyon bevált, és a továbbiakban is ezzel lesz "festve" a hajam. ;) Más árnyalattal is fogok kísérletezgetni, mert nagyon meggyőzött. Remélem, azok is ilyen jól fognak teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Deep1982

2018. április 28.

Én ében feketét próbáltam ki a sötétszőke hajamon,de semmi nem történt,pedig 40 percig rajta volt.:(
Viszont én felkészült voltam,mert sokan írták,hogy szárítja a hajat.
Miután lemostam a színezőt,Beology tisztító balzsamot és Gliss Kur Oil Nutritivet tettem a hajamra.
Könnyen kifésültem,és puha selymes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Viszont én felkészült voltam,mert sokan írták,hogy szárítja a hajat.
Könnyen kifésültem,és puha selymes lett tőle a hajam.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Biotin, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.