Joanna

Ár:   290 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Hajfestékek

Játszadozhatunk a színekkel anélkül, hogy károsítanánk a hajat. Tökéletes arra hogy felfrissítsék hajszínt. Könnyen felhasználható és biztonságos is. A készítmény nem tartalmaz ammóniát vagy oxidálószereket, könnyen használható és komplex multivitamin formulájával ápolja és hidratálja a hajat. Színezés után, haja élénkebb és ragyogóbb szinű lesz, amely 4-8 mosásig tart.

Black Fairy

2015. április 22.

A használata iszonyatosan könnyű, bár a fejbőrt eléggé megfogja (nekem egy élénk cseresznyeszínű volt)...Az árnyalat passzolt a hajamhoz, én azért vettem, hogy halaszthassam a hajfestést...Igazából nem vártam sokat, de még azt se teljesítette...
A hajam vörös részét csodásan befogta, felfrissítette a színét, és bele is ivódott a festékbe, szóval az azóta is csodás vörös...A fekete hajamat bebarnította, de ez első mosás után kikopott teljesen...Viszont a hajtövem egyből ledobta a festéket, szóval konkrétan másnap élénkebb vörösen, barna frufruval, és két centis lenövéssel mentem iskolába, mert így fogott be a hajszínező...direkt több időt hagytam neki (kb háromnegyed órát), hogy biztosan befogja...háát...nem mondom, hogy csalódás, de egyáltalán nem érte meg, maradok a három hetente hajfestésnél...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 22.

Ancsibaba1993

2015. április 12.

A legjobb hajszínező amit eddig próbáltam :) Nem roncsolja a hajat és szépen be is fogja!! Nagyon kiadós,a váll alá érő hajamra bőven elég egy tasakkal. A hugomnak derékig érő,dús,szőke haja van neki a csokibarna árnyalattal szoktuk színezni,és remekül befogja neki,egyenletesen kopik.. A saját hajamon élénkítésképpen a természetes szőke árnyalatot szoktam használni,de volt hogy vörös,és a padlizsán árnyalatot is megpróbáltam rajta :D Nagyon jó móka vele a hajfestés,és könnyen visszacsinálható,és még csak nem káros :) IMÁDOM!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

fanett

2015. március 28.

otthon sosem díjazták a hajfestős ötleteim :D így még pár éve nyári táborban festettük be a sötétbarna hajam vele, így 2hétig örülhetett a fejem, hogy végre vöröses vagyok, vagy vörös fényű inkább a barna hajam :D mire haza kellett mennem már nem volt nyoma sem, ennyi pénzért teljesen jó buli volt és nagyon tetszett is a színe :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

szekelyzsofi

2015. március 24.

Soha nem volt festve még a hajam, de kb 4 éve unom a saját gesztenyebarna hajamat és valami átmeneti változást szerettem volna. A csokibarna árnyalatból a fenékig érő dús hajamra 2 csomag elég volt, kb 1 hétig látszott a változás, utána már csak a vízben láttam hajmosáskor. Szépen lassan kikopott, nem nőtt le és nem foltosodott. Nem roncsolt, szépen megfogta a hajamat. Kb másfél óráig hagytam rajta az ajánlott 10-20 perc helyett.
Egy vörös árnyalatot is vettem, sajnos nem tudom már mi volt a pontos neve. Amikor belemostam, akkor kb 5 hajmosásig nagyon-nagyon szép, intenzív színe volt, iszonyatosan imádtam. Aztán elkezdett kikopni, és nem olyan szépen minta barna. Ez foltosodott, aztán a nyolcadik hajmosás körül már nem is volt olyan színe, csak foltokban maradt benne a hajamban. Kb 15 hajmosásig benne volt így, foltosodva, iszonyat csúnya volt. Ettől függetlenül nyáron szerintem újra megveszem, mert amíg nem kezdett kopni addig zseniális volt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

noelle7

2015. február 14.

02 árnyalatú szőkét vettem abból a célból, hogy egy elrontott festés után nem akartam rögtön hajfestékkel rámenni a hajamra de gondoltam színezővel hátha tompíthatom a vörösesszőke árnyalatot ami nem tetszett, hamvasabbat szerettem volna. A világosszőke hajamon nem lett feltűnő a változás de a színe természetesebb és egyenletesebb lett, a töve kevésbé vörös a vége kevésbé fehér. Egyenlőre 5 csillag, mert nem roncsolta a hajam és ár érték arányban jól teljesített.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 14.

Zsú17

2015. január 29.

Hirtelen felindulásból elkövetett hajfestés volt. Egy éjjel eldöntöttem, reggel megvettem, estére be volt festve a hajam. Hullámos, majdnem derékik érő, dús, sötétszőke hajam van. Nagyon olcsó volt, az eladó tanácsára hármat vettem a csokoládébarnából, de kettő is bőven elég volt. Negyven percet hagytam rajta és gyönyörűen, egyenletesen befogta. Először kicsit megijedtem, mert lila lett a víz :)) Hetente kb 3x mosok hajat és két és fél hét alatt jott ki teljesen, de másfél hét után már nem sokan tudták megállapÍtani, hogy megfestettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

Mellowwy

2015. január 15.

Még jó pár éve vettem egyszer sötétbarnát az amúgy világos barna hajamra a nyár végén. Könnyű volt feltenni, könnyen habosodott. Bár én egy órát hagytam rajta az ajánlott 20-30 perc helyett nem lett belőle baj. Egyébként visszaadta a nyár előtti, Nap által kiszívatlan hajszínem, de nem is vártam tőle többet. Teljesítette, amit ígért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

boglars

2014. december 23.

Sziasztok!
Augusztusban használtam először, a tűzvörös árnyalatot vettem meg. Középbarna hajam van, természetes rezes csillogással, ez a sampon-hajszínező nagyon jó választás volt, legalábbis ebben az árnyalatban, mert csak kiemelte a csillogást, de nem volt művi hatása. Olyan 3-4 mosásig bírta is, utána már nem láttam, hogy színezve lenne, bár ki tudja. Biztos akkor kezdett el kopni. Amúgy nagyon jó kivitelezés, fényes, könnyen fésülhető a haj tőle tényleg, pedig az enyém nagyon vékony szálú és száraz balzsam nélkül. Aztán novemberben megvettem a ribizli árnyalatot és nagyon megbántam. Rendesen befogta minden hajszálam, még a világosabbakat is, egyenletes nagyon élénk piros lett a hajam, pedig gondoltam, ez is csak fényesebbé teszi, hát nem! Szóval az ilyen élénkebb árnyalatokat azoknak ajánlom, akihez tényleg illik a vörös, stb, mert nagyon látszik! És én most járok kb 9 mosásnál és még mindig látom a vörös árnyalatot szóval óvatosan vele! Remélem, azért valamikor már kikopik.Arra is vigyázzatok mondjuk h a fejbőrt is megfogja, legalábbis nekem, de az első mosásnál rögtön lejön. Szóval randi előtt közvetlenül nem ajánlom egyik árnyalatot sem. :) Összességében amúgy jóféle és inkább ezzel mókázom mint tartós hajfestékkel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Sziasztok!

koskam

2014. december 13.

Nekem nem jött be a vörös színárnyalat. Furán fogja be a hajat, őszhajszálakat nem igazán tünteti el ( mármint aki 20-on éves és 1-2 van belőle), csak pici színt ad nekik, de így sokkal világosabbak, mint az eredeti és még nem volt mosva, mivel csak tegnap színeztem. Én nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

szazsani

2014. november 26.

Egyszerűen imádom!!!!!!!!!!! Most ez az aktuális kedvenc, be is tároztam belőle. Egyszer nem akartam festeni a hajam, de azért nem tetszett a lenövésem és egy százasban járva fedeztem fel, gondoltam kipróbálom ha már ilyen olcsó, de pont ezért féltem is tőle hogy mennyire fog kibabrálni a derékig érő hajammal...
De nagyon kellemes csalódás volt! A hajam gyönyörű csillogó és intenzív tőle, a tartása is más ha ezt használom, és az érzékeny fejbőröm ezt valamiért nagyon tolerálja :)

Kedvencem az ébenfekete (13) árnyalat, egyáltalán nem lesz tőle fekete, csak csudiszép hamvas sötétbarna amilyet mindig is akartam. a csokibarna is nagyon jó amúgy belőle az egy kicsit gazdagabb szín egy pici vöröses beütéssel ami csak a fényben villan meg. Nekem a derékig érő vékonyabb szálú de sok hajamra elég 1 zacsi, és pofonegyszerű a használata, tényleg mint egy sampon. A bőrről is könnyű letörölni. Tartósság szempontjából sem rossz nekem 3-4 hajmosást kibír de utána is még ha pihentetem a hajam jó színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Biotin, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.