Joanna

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b.niki_87, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kókuszolaj és shea vaj kombinációja, E vitaminnal. Egy speciális formula természetes összetevőkkel, ajak, könyök, körömök és érzékeny területekre.

GazdiMami

2015. április 23.

Véletlenül láttam meg Eurós boltban. Kíváncsiságból megvettem, valami nagyon olcsón adták, nem emlékszem pontosan rá. Este leteszteltem, és működik! Hamar felszívódik, nekem jobb, mint pl. a Balea, hidratál is és isteni az illata, amúgy is szeretem a kókuszt... Nem ragad és az összetevőlistája barátságos. Ennyiért szerintem mindenkinek megér egy próbát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 23.

tikkee89

2015. március 13.

Nagyon friss a vásárlási élmény, de már most imádom :) Fini kókuszos, kicsit illóolajos, karácsonyos illat keveredik ebben a pici és praktikus kiszerelésben. (az édes illat kedvelői odáig lesznek érte) 10 p után már érzem, hogy hidratál, nem ragacsos, kellemes, selymes, labello-s élmény. Majd update-elek később, hogy tartós lesz e a szerelem. A kókuszolaj és sheavaj miatt vettem meg, az összetételét tekintve nem ígér csalódást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Lanolin