John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A száraz, durva hajat azonnal csillogóvá és selymessé teszi. Fenntartja és védi a haj színét. A benne levő UV szűrő véd a káros napsugarak ellen.

mariib

2015. augusztus 8.

A legeslegjobb szérum göndör hajra szöszösödés ellen! Sok termékkel kísérleteztem már mindenféle árkategóriában, de ez viszi magasan a pálmát, mindig visszatérek hozzá, és már nem is akarok mást kipróbálni.
Ugyanolyan jól működik akkor is, ha kivasalom a hajam, és akkor is ha göndören hagyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

csylvie

2014. augusztus 26.

Csillagos 5-öt nem adnék neki, mert azt a Wunderkur viszi, de a szérum is bevált. Csillog, selymes, könnyen kezelhető, kiadós. férjem azt hitte, hogy fodrásznál voltam. Féláron vettem a Müllerbe, de teljes áron nem fogom újra megvásárolni, mert akkor inkább ugyanez a márka Wunderkur...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Mila85

2013. október 18.

Én egy 5ml vettem a Bootsban, emlékeztem h idehaza is kapható, azon rajta volt az is hogy hővédő is. Nekem csak ezek a frizz termékek képesek az elektromos szállást megszüntetni, hihetetlen. Amugy pedig semmi extra az összetétele, azért nem is vettem meg nagyban, a csodapakolás elég nekem. De jó termék ez, ha valaki sokat vasalja a haját, meg szállós is. Örülök h nem illatos, szép sima a hajam, és nyugodtabban huzigattam át a vasaloval, hogy valahogy rendezzem a hajam sorait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Alice83

2012. szeptember 16.

Bevált könnyen kezelhető utána a haj és tényleg simít...nekem kissé merev hajam van szóval kell a puhítás ezerrel...azért nem használom mostanság mert a gliss kur legalább ilyen jó, bár annak sem jobbak az összetevői sokkal.:S

folyt köv..mostanság csak ezt használom, csak ez képes ténylegesen kisimítania hajamat..a gliss kur olaja folyékonyabb de nehezebben szívódik és elég illatos ez a termék viszont kimondottan sűrű (egyértelműen tömény szilikon) de elkenve szinte azonnal eltűnik a hajon, kissé csúszóssá és fényessé teszi a hajat.. heti 3-4x használom de még így is alig fogy..jah igen ára 3400 ft..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

szaniblue

2012. július 2.

Nagyon jó ez a szérum. Az én hajamat elég nehéz kifésülni, főleg hajmosás után. Egy fésűm van csak amivel ki tudom fésülni fájdalmak nélkül. Pénteken megyünk nyaralni és a csomagjainkat már előre vitték (és az utazótáskámba beletettem azt a fésümet is). Az első hajmosás utáni fésülködés szenvedés volt másik fésüvel, hiába raktam a hajamra balzsamot. Ma hajmosás után rátettem ezt a vizes hajamra. Hagytam a hajamat száradni, majd amikor már csak egy picit volt vizes elkezdtem fésülködni. Nagyon gyorsan ment és fájdalom mentesen, alig akartam abbahagyni a fésülködést xD Ezek után csak ajánlani tudom, nem hittem volna, hogy ennyire jó, de tényleg teszi amit ígér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Silk