John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kocrea, Módosítva: 2012. június 1.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hajformázók

Göndörítő hajhab

geri

2017. szeptember 22.

Elsőre nagyon bejött.
Aztán,nem tudom miért,már semmi extra.
A szelídebb árban lévő 4es erősségű taft-hoz hasonló,átlaghatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Elsőre nagyon bejött.
Aztán,nem tudom miért,már semmi extra.
A szelídebb árban lévő 4es erősségű taft-hoz hasonló,átlaghatás.

kocrea

2012. május 26.

Korábban a Niveának volt göndör hajra hajhabja. Azt nagyon szerettem, de már egy ideje nem tudom megszerezni, így másik után kellett néznem. Többet kipróbáltam, de ez vált be a legjobban (ezért a 4 pont). Különösen akkor lesz nagyon szép, ha elég hidratált a szervezetem. Ez biztos furán hangzik, de ha kimerült és "kiszáradt" vagyok, akkor a hajam olyan mint a szénaboglya. Akkor is használ, de olyankor jobban szárítja a hajam. Kondicionálót mindenképpen ajánlok hozzá használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 26.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.