John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rcintiike, Módosítva: 2017. január 31.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Megszünteti a göndörséget, véd a nedvességtől és a hőtől. Kisimítja, hidratálja és megszelídíti a hajat.

Ár: 2750 Ft , Eladó: Szinesotthon
Állapot: 50 ml / kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után postázom vagy személyesen
Glowycosmeticsblogspot

2018. január 6.

Azért vettem meg, mert sokan dicsérték a Frizz Easet, eleinte valami olajat kerestem aztán azt gondoltam ez sima olaj úgyhogy megvettem, de kiderült, hogy ilyen hővédő olaj.

Vizes hajon alkalmazom, hajszárítás előtt, viszonylag megvédi és fényes lesz, az illata nagyon harmat gyümölcs.

Azért 3 mert jobban kedvelem a spray formájú hővédőket
Szilikonos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Azért 3 mert jobban kedvelem a spray formájú hővédőket
Szilikonos!