John Galliano

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Evu227

2019. március 15.

Szerintem egy nagyon jól eltalált friss, citrusos illat. Illatmintám volt belőle és 1 héttel azután már a 80ml kiszerelés boldog tulajdonosa voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

nagyediterika

2019. március 14.

Ebben a parfümben semmi összhang nincs, szerintem.
Bár csak egy fújós mintát kaptam belőle, elég is volt.
Kezdetben (szintetikus) tavaszias, üde, friss, van benne egy édeskés vonal, egy savanykás, de van benne valami visszataszító is (amit Mugler Womanity-jében véltem érezni, talán füge, passz), ez így mind külön-külön, ömlesztve...
Engem a zöld ablaktisztítóra emlékeztet.
HÁT PERSZE! TAVASZI NAGYTAKARÍTÁS!
Na kössz, ilyen illatot nem szeretnék magamon érezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Ebben a parfümben semmi összhang nincs, szerintem.
Bár csak egy fújós mintát kaptam belőle, elég is volt.
Engem a zöld ablaktisztítóra emlékeztet.
HÁT PERSZE! TAVASZI NAGYTAKARÍTÁS!
Na kössz, ilyen illatot nem szeretnék magamon érezni!

nyuszo

2019. február 20.

Ribizlis-gyömbéres sampon illat.
Mintha már éreztem volna valahol....
12 egy tucat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Ribizlis-gyömbéres sampon illat.
Mintha már éreztem volna valahol....
12 egy tucat!

Trixi

Korcsoport: >54
2018. augusztus 14.

A vélemények alapján vásároltam egy kisebb mennyiséget, de sajnos, mintha nem is ugyanaz a parfüm lenne, mint amiről a többi vélemény szól. Felnyitáskor éterien finom illatfelhő, kifújáskor pedig egy borzalom. A csuklómon kifejezetten mosószappanszag, gyomorforgató. Még csak nem is egy finom tisztaruha-illat. Lemoshatatlan. Nem tudom, mi történik, de semmit nem érzek azokból a finomságokból, amiről a többiek írtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

chiba

2018. június 25.

Tisztára olyan illata van, mint a Dsquared She Golden light wood parfümnek, talán ez egy picit frissebb.....Nagyon finom, viszont sajnos a tartóssága gyenge!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

Burya

2018. május 11.

Egyetértek GNórival, a kezdés nekem is nagyon tetszett, friss, fanyar és kicsit fűszeres a gyömbértől, pont annyira citrusos, ami felfrissít, de még nem légfrissítő kategória, de sajnos ez csak 5 percig tart, utána egyre jobban "besűrűsödik" és édesedik. Engem konkrétan ki lehet kergetni a világból az édes illatokkal, úgyhogy negyed órát bírtam elviselni magamon, aztán szaladtam lemosni. Kár, örültem volna, ha megtartja a kezdeti vonalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

ErikaErika

2017. június 15.

Nagyon finom illat. Kiejezetten nyari, ude es citromos. En szeretem az edes illatokat, igy kifejezetten elvezem az enyhen edes vegeredmenyt. :) Egesz nap magamat szagolgatom. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

GNóri

2017. február 8.

Már majdnem szerelembe estem vele. De csak majdnem:( Az eleje számomra tökéletes lenne nyári illatnak: zöld, fanyar, citrusos-grapefruitos, gyömbéres, kicsit teás, friss csoda. A leszáradásnál viszont folyamatosan puhul és édesedik, gondolom a ribizli miatt. Valami nagyon furcsa keveréke lesz a Hermés mediterrán kertjének és egy gyümölcsös gumicukornak. Nekem sajnos a végeredmény túl édes, pedig a kezdés gyönyörű volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

pomme

2017. január 17.

Látom, az emberek nagyrészt egyetértenek abban, hogy ez Miss Dior Cherie L'eau másolat. Hát legyen, fingom sincs, milyen a hasonlítás tárgya, engem a Miss Diornál elvesztettek a öregasszonyszagú parfümjükkel. Nekem ez egy ugyanolyan éles illat, mint a sima Parlez-Moi EDP, sőt, még jobban, csak ez grapefruitos-gyömbéres, picit zöld. Azt hiszem Galliano drága inkább magának gyárt illatokat, mert fiúkon simán el tudnám képzelni, sőt, akár a Parlez-Moi alap vonalat is, mert egyáltalán nem édesek, inkább fűszeres-karakteresek. Nagyon szeretem Gallianot, de valahogy rebellisebb és maradandóbb parfümöt vártam volna tőle. Nekem ő egy ifjú Karl, aki még kapkod ide-oda, de nagyon remélem, hogy hasonló pályát fog befutni. Tudom, nem mai csirke/kiskakas, de valahol el kell kezdeni a parfümgyártást. :) Nagyon szurkolok neki, mert ha megtartja az árat és egyre jobbakat ad ki, simán kenterbe verne egy csomó divatházat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Timi8

2016. május 14.

Akinek a Versace Versense bejön, annak ez nagyon jò alternatìva, mert ez az illat is pont ugyanazt tudja! Nagyon kellemes meglepetés szàmomra, pedig a friss kategòria alapvetően nem a kedvencem! Most màr a többi kis "borìtékocska" is felkeltette érdeklődésem! Aki megvàlna a r.szìn ill. lila üvegesektől, kérem, hogy az alàbbi elérhetőségemen jelentkezzen, pròba nélkül is csak a véleményekre hagyatkozva àtvenném: timi.gerlach@gmail.com
Köszi!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Köszi!!!