John Masters Organics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szappanok

Segít eltávolítani a bőr elhalt hámsejtjeit, és ápol.

Josie

2012. július 5.

Eddig a legjobb szappan, amit az arcomra használtam! Nagyon szépen szárítja le a pattanások "utónyomait", viszont a vízhiányos bőröm egyáltalán nem szárad ki, sőt érzek a vele való arcmosás után némi hidratáltságot is! Nagyon bevált, egyedül az ára nem tetszik, de ezért a nagy szívem miatt nem tudok csillagot levonni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.