John Richmond

Ár:   8510-10 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Ár:   8510-10 690 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Összetevők: Szeder, körte, rózsaszín grapefruit, nárcisz, liliom, magnólia, pacsuli, szantálfa, ámbra

Ascyra

2017. június 16.

Ennek a parfümnek kb. 20 ml-ét kaptam ajándékba, az eredeti üvegben, még anno a főnökasszonyomtól. Gondoltam, jó lesz wc-illatosítónak. Aztán egyszer egy komolyabb megbeszélésre mentem és ezt fújtam magamra. Komolyan mondom, meggyőződésem, hogy a sikert ennek a parfümnek köszönhetem. A komolyságának, a nőies tartásnak, amivel felruház ha viseled. Van egy tömény-fanyar vonal benne, ami nagyon finoman körüllengi az embert és tényleg felruház előnyös tulajdonságokkal. Nekem nem az illatom egyéként, és az üvege túl egyszerű, de a parfüm illata és tartóssága amúgy nagyon jó, üzletasszonyoknak ez vagy ehhez hasonló illat, szerintem kötelező darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Pöti

2016. április 24.

Anyukámnak volt ilyen parfümje. Ő választotta és én boldogan vettem neki. Bár vehetnék még... :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

Diana82

2016. február 11.

Könnyed, friss, üdítő, gyümölcsös komfortillat. Nem az túlbonyolított fajta :) Inkább fiatalabb korosztálynak való szerintem. Érett hölgyek ennél azért többre vágynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

sihaya

2015. július 14.

Egyszerű, egysíkú citrusos illat, csapnivaló tartóssággal. Ennyi pénzt biztos nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Villango

2014. január 17.

Ez a parfüm A SZERELEM :) nagggggyon jó. Igazából nem lehet megmagyarázni.....kicsit talán fanyar, férfias, de nekem az ilyenek bejönnek.
Az alattam lévő lány nőiesnek írta :) milyen fura, ahány orr, annyi érzet?! :) Én a vaníliát pl utálom, de ebben meg nem érzem annyira erősnek. Jó és kész. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

kicsibubu

2012. szeptember 19.

Örülök, hogy enyém az első vélemény, így nem befolyásol senki :)) Ő a legújabb felfedezettem, már kétszer is teszteltem, és nagyon tetszik. Igazán nőiesnek találom, egy ici-picit engem a Coco Mademoiselle-re emlékeztet, persze, nincs meg az a tipikus Chanel vonulata, de nagyon kellemesen lágy, körbeölel, és igazán hosszan tart, isteni vaniliás a lecsengése. Egy próbát mindenképp megér, ha nem lenne ennyi parfümöm, tuti megvenném :))) (szerintem meg fogom...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 19.