Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 15.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

24 órás hidratálás, E-vitaminnal és glicerinnel.

Bogirl*

2014. február 19.

Ezt a testápolót vettem meg először ebből a márkából. Kellemes az illata, könnyen beszivódik, és viszonylag jól hidratál is. Viszont nagyon folyós, úgyhogy vigyázni kell vele. Éppen ezért kevés is elég belőle, mert folyós, híg, nem is kell belőle sokat kenni egyszerre. Mindennapi használatra egész jó, de találtam jobbat is ebből a márkából, így ez nem kaphat 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.