Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

24 órás hidratálás, E-vitaminnal és glicerinnel.

Kiszerelés: 300 ml

Barabu

2015. augusztus 24.

Nagyon finom az illata, pont jó az állaga, könnyen beszívódik, és tényleg sokáig hidratál. Én nagyon szerettem, kár, hogy azóta nem találok belőle sehol sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.