Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

sal

2014. szeptember 1.

A dolgát rendesen végzi de szerintem nagyon büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

A dolgát rendesen végzi de szerintem nagyon büdös.

Gogo89

2014. május 23.

Eléggé random vétel volt, kemény 300 forintért vettem. Egészen megszerettem. Jól tisztít és ami az én bőrömnél nagy szó nem szárít. Én az illatát is szeretem, nem az a szokványos tucat édes púderes típus inkább olyan friss tiszta illat mintha valami növény illata lenne de nem aloe az biztos mert olyan növényem van és az tényleg büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.