Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 15.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

24 órás hidratálás, E-vitaminnal és glicerinnel.

Mandula24

2014. április 5.

Én ebből a termékből egy tubussal elhasználtam tavaly. Inkább azt mondom, hogy télen sokkal jobb, de nyárra én nem használnám. Nekem nincs vele problémám csak az illata nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

lilielli

2014. április 5.

Ez nem hidratál 24 óráig, az biztos. Reggel ugyanolyan száraz a lábam. Vagy csak még nem szoktam meg?? Könnyen beszívódik és jó, hogy nem nehéz, púderes, vaníliás illatú, hanem inkább friss. Adok neki egy hármast, mert még "barátkozunk". :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.