Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2013. december 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szappanok

Bogirl*

2014. február 19.

A shea vajasat vettem meg közülük. Nem drága, azt hiszem 200 Ft körül volt max. az ára. Én időnként egyébként is szeretem a hagyományos szappanokat használni, mert olyan jó érzés nekem. Ez pedig shea vajas és mézes, így nem is szárít annyira. Jól tisztít ez is, és nem lesz tőle nagyon száraz a bőröm. Használata után érzem azt a jó kis érdes bőrt, amit a klasszikus szappanok után lehet érezni, ezt imádom. A testápolóval kiegészítve nagyon jó páros, én szeretem.
Minden nap nem merem használni, mert félek, hogy akkor bizony nagyon szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Minden nap nem merem használni, mert félek, hogy akkor bizony nagyon szárítana.

Pirosas színezék.