Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 15.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

szocsnelly

2014. december 26.

Az előttem szóló biztosan félreolvasta, ez tusfürdő, nempedig testápoló. Nagyon jó ez a tusfürdő, kellemes illattal, olyannyira, hogy legközelebb is ezt veszem meg! A bőrt sem szárítja, tökéletes!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 26.

Đóri

2014. január 23.

Háát, én még ilyen folyós testápolóval nem találkoztam, szinte olyan mint a víz, elég fura... Elhasználom, de így nem is hinném, hogy annyira hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.