Best of Beauty 2019

Johnson's Baby

Ár:   549 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Segít szárazon, puhán és egészségesen tartani a baba bőrét. NaturalCalm™, nyugtató aromák szabadalmaztatott elegyét tartalmazza.

ssyakaky

2018. november 6.

én is szárazsamponként használom, ez vált be a legjobban, szerintem a batiste-okat is lekörözi, illetve borotválkozás után is szóróm, bőrnyugtatásra. ezerszer újravettem már, imádom az illatát, ami nem feltűnő, és nem az a tipikus babapúder szag. semmi pénzért nem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Kriszta180222

2018. november 6.

Kisfiamnak irritált a bőrét, így a rendeltetésszerű funkcióját nem látja el. Amúgy finom illata van, és el fogom használni, de biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Aadrii

2018. október 13.

Eszméletlen, hogy mi mindenre lehet használni. Szárazsampon, gyantázás után, hogy ne ragadjak, éjszakára a fejemre, hogy ne tocsogjak reggelre a zsírban(erre főleg tini koromban használtam) és még bőven tudnám sorolni a felhasználási területeit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

bubilany

2018. szeptember 13.

Ahhh nagyon imádom ezt az illatot!!! Szárazsamponnak, lábizzadásra és cipő illatosításra, borotválás után a bőrfelületre, valamin én személy szerint púder helyett is használom (minimális mennyiséget).
Nagyon klassz és az ára is barátságos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Nagyon klassz és az ára is barátságos :)

candy28

2018. július 21.

Gyantázás/borotválás után használom bőrnyugtatásra, nagyon bevált. Az illatát is nagyon szeretem. Lekörözi a többi hintőport.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

LittleSpark

2018. március 18.

Én is szárazsamponként használom :D (eredetileg az edzéshez használt gumiszalag púderezéséhez vettem mert mást nem találtam arra is jó :D ) Az illata nagyon jó és a hatása is. Tényleg olyan mintha akkor mostam volna hajat, és rendesen ki is lehet mosni a hajból , nem szárít nem viszketek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

BonnyBunny

2018. március 18.

No. 1 SZÁRAZSAMPON! Többször újravásároltam már, az illata mennyei, az állaga nagyon finom. Tökéletesen felszívja a faggyút, frissé, könnyeddé és illatossá teszi a hajat, mintha csak akkor mostam volna meg. Nem drága, és messze lekörözi a Batiste szárazsamponokat mind hatás, mind ár-érték arány tekintetében!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

riaraven

2018. február 16.

Babócára használom alkalmanként, és szerintem jó. Kellemes illata van, és nagyon puha tapintású lesz tőle a törpilla bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Uveggalamb

2018. január 26.

Nagyon kellemes illatú hintőpor, nyilván multifunkciós , de én spec mostanában szárazsamponként használom és nagyon bevált.
Felfrissíti a hajam picit kitolva a hajmosást, a hajam egyáltalán nem tűnik zsírosnak és finom illatú is lesz tőle. Nagyon szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

nikiiabel

2017. december 13.

Száraz samponként szoktam használni, illetve nyáron sokszor van hogy rövidnadrágba összedörzsölődnek a lábaim és kikezdi nagyon és a nagy melegbe csúnyán kipattogok ilyenkor szoktam használni és kis kiszereléses testvérét mindig berakom a táskámba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance