Johnson's Baby

Ár:   549 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Segít szárazon, puhán és egészségesen tartani a baba bőrét. NaturalCalm™, nyugtató aromák szabadalmaztatott elegyét tartalmazza.

szilvia.bano

2020. június 29.

Évekkel ezelőtt próbáltam ki egyszer. Nekem meglepően és brutálisan erős az illata, és sajnos csípte is a bőrömet (a parfüm többnyire tartalmaz alkoholt, és ebben jó sok van). Rendben van, hogy valamilyen enyhe illata van egy ilyen hintőpornak, hogy nem illatmentes, de ennek konkrétan olyan pacsuli szaga van, hogy csavarja az ember orrát. Az eredeti Johnson's hintőport szerettem, a Babylove illatmentes verziója is jó, a nagy kedvencem viszont a Felce Azzurra kék hintőpor (pedig az is illatos, de nagyon kellemes illata van és sosem irritálta a bőröm). Viszont amit a legkevésbé értek, az az, hogy ez egy babahintőpor. Hát, isten óvja azt a gyereket, akinél ezt használják. Azt hiszem elmondhatom, hogy ez volt a legrosszabb hinőpor, amit kipróbáltam, ever.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

sztike

2020. június 22.

Második éve használom. Előtte a "sima" 100g-os Johnson's Baby hintőport használtam, erre a kiszerelése miatt váltottam. Sminkfixáló púdernek használom, mert szerintem nevetséges, hogy 9-10g púderért elkérnek 5-10.000 forintot (de láttam már 63.000-ért is 9g-ot...). A préselt púdereket nem szeretem, nekem nem mattítanak olyan hatékonyan, a színezett púderekből pedig sosem találtam megfelelő színt, ráadásul csúnyán oxidálódnak, így már csak ilyen hintőport használok. Alapvetően nem spórolok a sminktermékeken, egész nap viselem őket, ezért fontosnak tartom, hogy jó minőségűt használjak, de púder terén nekem nem adtak többet a drágább termékek.
Nyáron hajlatokba, gyantázás után pedig bőrnyugtatásra használom. Az illatát nagyon szeretem, de hamar elillan. Irritációt még sosem okozott, megfelelően mattít és a csomagolása könnyen, biztonságosan visszazárható. Ez a kiszerelés nagyjából egy évig elég, árban verhetetlen (főleg akció idején), úgyhogy maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Anitacska01

2020. május 9.

Mióta van kislànyom, azóta ilyen is van otthon 1 dobozzal. Kislànyom popsijàról màsnapra elmulasztotta a pelenka kiütést egy zsíros krém kombóval együtt és fürdés utàn is jobb volt a közérzete, ha behintőporoztam. Férjem is megszerette, ő nagyobb darab és ajànlottam neki a hajlatokra. Melegben nagyon hasznos:)
Ez a fajta hintőpor könnyen oszlatható, jó az illata és a bőr a hasznàlat utàn selymes, könnyen lélegzik alatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Csutak

2020. február 7.

Borotválkozás után, a melleim alá és az arcomra szoktam használni. Nagyon finom, nyugtató illata van, én szeretem. Akciósan vettem és amennyi van benne, nekem sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

SZS30

2019. augusztus 24.

Szintén száraz sampon helyett használom, ennek is és a sima változatnak is szeretem az illatát, és nem irritál, nem viszketek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

ssyakaky

2018. november 6.

én is szárazsamponként használom, ez vált be a legjobban, szerintem a batiste-okat is lekörözi, illetve borotválkozás után is szóróm, bőrnyugtatásra. ezerszer újravettem már, imádom az illatát, ami nem feltűnő, és nem az a tipikus babapúder szag. semmi pénzért nem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Kriszta180222

2018. november 6.

Kisfiamnak irritált a bőrét, így a rendeltetésszerű funkcióját nem látja el. Amúgy finom illata van, és el fogom használni, de biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Aadrii

2018. október 13.

Eszméletlen, hogy mi mindenre lehet használni. Szárazsampon, gyantázás után, hogy ne ragadjak, éjszakára a fejemre, hogy ne tocsogjak reggelre a zsírban(erre főleg tini koromban használtam) és még bőven tudnám sorolni a felhasználási területeit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

bubilany

2018. szeptember 13.

Ahhh nagyon imádom ezt az illatot!!! Szárazsamponnak, lábizzadásra és cipő illatosításra, borotválás után a bőrfelületre, valamin én személy szerint púder helyett is használom (minimális mennyiséget).
Nagyon klassz és az ára is barátságos :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Nagyon klassz és az ára is barátságos :)

candy28

2018. július 21.

Gyantázás/borotválás után használom bőrnyugtatásra, nagyon bevált. Az illatát is nagyon szeretem. Lekörözi a többi hintőport.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance