Johnson's Baby

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: juhaszivett85, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A termékben megtalálható nyugtató aromák szabadalmaztatott elegye gondoskodik a nyugalom és a kényelem érzéséről.  Ez a gyengéd ápoló segít ellazítani fáradt testét, miközben hidratálja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ktothkriszti94

2018. július 2.

Több cikkben is olvastam már, hogy a modellek közül többen babaolajjal kenik magukat, gondoltam teszek én is egy próbát 😄 Nem is értem, eddig minek áldoztam pénzt testápolóra. Akció esetén 600 Ft körül lehet beszerezni és nagyon sokáig elég. Bár a gyerekzár és a kiöntő miatt lehet egy kevés kárba fog veszni belőle....
Én is zuhanyzás után használom, remekül beszívódik és isteni az illata. A második alkalommal kissé sokat kentem, így a térdhajlatom és a karom kissé kipattogot. Azóta ezeket a területeket nem igazán kenem, és semmi probléma 🤗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Linda0222

2017. április 22.

Kislányomnak vettem,de nem bírta a bőre, kipattogzott tőle. A kupakja borzasztó,lassan szárad a bőrbe,ráadásul nem is nyugtató hatású... Sajnálom kidobni,így elhasználom magamon, de a babámra többet nem kenek belőle és nem veszem újra. Az illata jónak tűnt a boltba, de nagy csalódás. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

NikiCsoma

2017. március 21.

Nagyon szeretem. Száraz bőrre kenve eltömíti a pólusokat, ezért a tiszta, vizes bőrömre viszem fel. Így gyorsan beszívódik nem ragad, és utána sem marad olajos, zsíros, és fullasztó érzés a bőrömön (meg valamiért az van a fejemben, hogy ha vizes bőrre viszem, fel akkor van nedvesség amit bezárhat, (lehet, hogy ez hülyeség és semmi köze a valósághoz, de nekem tetszik ez a gondolat)) Imádom az illatát, nekem ez az alvós illat. Mindenhova használom, volt hogy a vizes hajamra, és a számra is kentem belőle. Sokat szoktam használni egy alkalommal, de nagyon kevés is elég lenne belőle. Még így is kb. egy évig kitartott egy üveggel. Amikor kezd fogyni, figyelem az akciókat mindenhol és így 500 Ft.-ér is meglehet venni. Szerintem évi 500 Ft. nem sok ezért. Ha lesz babám, biztos, hogy vele is használni fogom (ha csak, ki nem derül,hogy halálos méreg, mert akkor nem :D :D :D ).
Ja és az új csomagoláson nagyon tetszenek a figurák, holdacsak, csillagok, már ezzel megvettek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Banszky

2016. december 9.

Jó illat,puha bőre lesz tőle a babámnak. Viszont a kupakja... gyerekzáras,ami vizes kézzel még rajtam is kifogott néha. :D Kizárólag fürdővízbe tettem belőle csak,közvetlen bőrre nekem sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Pyross

2016. november 12.

Szeretem nagyon az illatát. Gyorsabban is felszívódhatna. Eredetileg a Kislányomnak vettem de nem bírja a bőre és nála nem tapasztaltam a megnyugtató hatást sem. Saját magamon használom. Puha és selymes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

Justic

2016. október 17.

Nagyon kellemes illata van. Kicsit lassan szívódik be. De igazából nincs más babaolajjal tapasztalatom, uho lehet hogy ez a normális. De csak az a illata nekem megér 5*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

orik

2016. szeptember 4.

Finom az illata, és tényleg puha és selymes érzetet ad a bőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Finom az illata, és tényleg puha és selymes érzetet ad a bőrnek.

BrittaCooper

2016. augusztus 29.

Főleg télen használom, annyira megnyugtat az illata, egy hosszú nap után jól esik egy forró fürdő, csepegtetek bele pár cseppet, és hihetetlenül ellazít. Nem mondom, hogy ettől fogok jót aludni, de a lelkivilágomnak biztosan jót tesz. Már a tusfőrdő, testápoló és hintőpor verzióját is kipróbáltam, ezt az egész illatcsaládot kedvelem, egytől egyig. Nem tudom, ha lenne kis babám a kis bőrére használnám e, de felnőtteknek ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

alcyone

2016. július 27.

A termékcsalád másik fajtáját, az aloe verás verziót vettem korábban, de ahogy olvastam, ennek is szuper illata van, így gondoltam, teszek egy próbát: nos, nagyon megtetszett, tényleg igazán nyugtató illata van. Elsősorban vizes bőrbe masszírozom be, mert így sokkal könnyebben szívja be a bőröm ezt a parfümös-puha csodát és így érvényesül igazán a hidratáló hatása. Volt, hogy kipróbáltam száraz bőrre is, de akkor nem tudtam igazán jól eloszlatni habtestemen, valamint nem is szívódott be könnyedén, így a ruháimat összemaszatoltam a még nem teljesen beszívódott babaolajjal. Egy alkalommal viszonylag kevés kell belőle egyszerre, így szerintem gazdaságos kiszerelésnek mondható. Szerinte még masszázsolajként is szuper lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

henifekete

2016. május 27.

A három közül (rózsaszín, zöld és ez) ennek van a legjobb illata. A többi szerintem büdös, magamon nem birtam elviselni azokat. Ezt nyáron testápoló helyett használom, rendkívül puha lesz a bőröm tőle, akár szárazon, akár zuhanyzás után használom. Borotválkozás után ez ápolja a legjobban a lábaimat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance