Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mona29

2018. augusztus 2.

Kezdtem a pozitívval: tényleg több napig kellő hidratálást biztosít a bőrömnek és viszonylag kellemes az illata. Negatívum viszont, hogy akármilyen keveset tettem a nedves bőrömre, még közel egy óra múlva is ragadtam mindenhol. Az a módszer vált be, hogy használat után kb. 10-15 perc múlva alaposan áttöröltem a bőrömet egy tiszta törölközővel (ami mehetett is a mosásba). Így viszonylag sokáig tartott (már azt hittem sosem fogy el). Viszont a vége felé úgy vettem észre, hogy nem volt kellemes a használata, mintha el kezdett volna irritálni egy kicsit. További nagy negatívuma maga a csomagolás, a kupak rosszul záródik, cserébe a kemény műanyag flakonból nagyon nehezen lehet kinyerni a sűrű géles cuccost.
Az elgondolás jó, de valahogy ez nagyon nem jött be. Sajnálom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Az elgondolás jó, de valahogy ez nagyon nem jött be. Sajnálom. :(

Tesa

2016. december 24.

Tusolás közbeni testápolónak használom. Az én bőrömet kellően hidratálja, kb. két napig tart ki a hatása, amit drágább testápolók sem tudtak, mert általában addig hidratált a bőröm, amíg be nem szívja a terméket, úgyhogy nekem megfelel. Az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Raikiky

2015. július 10.

Akkor kezdtem használni, mikor szörtelenítés után észrevettem, hogy egyre több szőrszál nő be a lábamon. A krémek többnyire csak síkossá tették a bőröm de nem puhították meg eléggé, mellesleg több nem egészen bőrbarát anyagot is tartalmaztak. Ez az olaj viszont szerintem szuper, csak kell tudni mikor hogyan használjuk. Én úgy tapasztaltam, nem hiába írja rajtra, a legjobb nedves bőrre kenni, illetve időt adni neki a beszívódásra. Kell vagy fél óra kb mire rendesen beszívja a bőr ezért vigyázni kell, hogy csak olyan ruhát vegyünk magunkra addig, ami nem baj ha véletlen picit olajos lesz, viszont ha rá is ment valamire nekem könnyen kijött mosáskor, nem kell megijjedni. A bőröm pihepuha utána, 1-2 naponta fürdés után használva bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 10.

fuge7

2013. április 11.

Nagyon olajos, ragad, és nehezen szívódik fel, viszont cserébe jól hidratál.
Extra száraz bőrűeknek ajánlanám, illetve napégésre is jó.
Egyszer nyáron kicsit túlzásba vittem a napozást, és utána este fürdés után bekentem vele a leégett bőrfelületeket. Hűsítő, nyugtató érzés volt. Másnapra szépen egyenletesen be is barnult, nem kezdett el hámlani, nem viszketett. :)
Elég egy kevés is belőle, évekig elég az egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Nagyon olajos, ragad, és nehezen szívódik fel, viszont cserébe jól hidratál.
Extra száraz bőrűeknek ajánlanám, illetve napégésre is jó.
Elég egy kevés is belőle, évekig elég az egy flakon.

dorcus89

2012. október 24.

Nekem ez a termék egyáltalán nem jött be. Sokat vártam tőle, de egy átlagos testápolótól is van ilyen puha a bőröm. Ráadásul alig bírtam kinyomni az olajat a tubusból, ami pedig egy idő után még nehezebb ha már olajos a kezem. Na meg a vizesen ácsorgás sem túl kellemes élmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

l_i_n_a

2012. május 6.

LEGJOBB TESTÁPOLÓ AMIT LEHET HASZNÁLNI!!!!!

alkalmazás: fürdés után még vizesen kenem az egész testfelületre megvárom mig beissza
hatás: sokkal puhább bőr kellemes selymesség!

Tipp: télen vagy este alkalmazzuk mert napközben és esetleges hőségben ragadós érzetet kelthet illetve igy biztos nem fog a ruhánkon olajos foltot hagyni!
Mindenképpen ajánlom ennél jobbat találni sem lehet! Ezzel nem veszi fel a versenyt egyik nagy drága testápolo sem!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

LEGJOBB TESTÁPOLÓ AMIT LEHET HASZNÁLNI!!!!!

hatás: sokkal puhább bőr kellemes selymesség!

Barbi-Lou

2012. április 8.

Nagyon szeretem! Könnyű használni, finom illata van és tényleg hatékony.
Érzékeny bőröm van, nem mindegy mit kenek rá, de ez a termék bevált!
Anyukám a nagyon száraz arcára szokta kenni, és ő is meg van elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Nagyon szeretem! Könnyű használni, finom illata van és tényleg hatékony.
Érzékeny bőröm van, nem mindegy mit kenek rá, de ez a termék bevált!
Anyukám a nagyon száraz arcára szokta kenni, és ő is meg van elégedve.

sigreti

2011. október 21.

Már nem emlékszem pontosan, hogy ezt az illatút használtam-e összesen egyszer életemben, de az tuti, hogy az egyik ilyen olajtól tele lettem apró, piros, viszkető kiütésekkel 5 perccel a nedves bőrre való kenés után. Pedig soha életemben nem kaptam kiütést semmilyen más krémtől, a testemen egyáltalán nem érzékeny a bőröm. Nem tudom, mi történhetett, de az biztos, hogy én rendesen megutáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 21.

durczi

2011. szeptember 30.

Én eddig csak baba-témában használtam, a fülkagyló és a hajlatok tisztítására, és ezen a téren bevált, hamar felpuhítja az eltávolítandó rétegeket. Testápolóként még nem vetettem be, de a véleményeket olvasva ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

Darky

2011. június 7.

Az összetevőktől eltekintve ez egy jó termék. Nedves bőrbe masszírozva valóban hatásosabb, mint ha csak simán testápolóznánk magunkat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 7.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol