Johnson's

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: albertinablogg, Módosítva: 2019. november 13.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Alkalmas újszülöttek számára – klinikailag bizonyított. Hipoallergén, gyermekorvosok által tesztelt. Valódi pamutot tartalmaz, ideális a teljes testmasszázshoz, valamint a fej gyengéd masszázsához, a seborrhea pelyhek felszabadításához, a koszmó száraz hámsejtjeinek fellazítására.

albertinablogg

2019. november 23.

Kellemes illatú és állagú babaolaj, ami végre nem tartalmaz kőolajszármazékot. Mivel majdnem mindegyik babaolaj illatosított, a parfüm jelenléte számomra elhanyagolható. Kíváncsi vagyok a babám bőre szeretni fogja-e. Fürdetés előtti olajos-vattás áttörléshez vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate