Joko Make-Up

Ár:   1480 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. január 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Az innovatív dúsító-hosszító szilikon kefe a szokatlan alakjával tökéletesen oszlatja el a festéket, anélkül, hogy csomósítaná és összeragasztaná a szempillákat. A kefe egyik felén hosszú, másik felén rövid sörték vannak, hogy minden pillát elérjen és dúsíthasson. Tökéletesen kifésüli a szempillákat, ezzel természetesen dús hatást kelt.

Érzékeny szeműek és kontaktlencsét viselők is használhatják.

3 színben kapható

javi

2018. január 14.

Nem rossz, de nincs olyan hatása, amit elvárnék. A barna van meg nekem, már régóta szerettem volna egy barna szempillaspirált, de az én pilláimon feketének látszik, vagy esetleg annyi a különbség, hogy világosabb mintha fekete színűt használtam volna. Kicsit "keményíti" a szempillákat. Max. az alsó pillasorra elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.