Jollie France

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

ribizlizizi

2015. augusztus 3.

Nem is értem, hogy kaphatott ennyi negatív értékelést. Közel tíz éve hogy tart a "barátságunk". A mai napig az egyetlen lakk, ami helyrerakja a körmeimet. Olyan csodaszép erős körmeim még soha (és azóta se) voltak, mint attól. Alapból meg tud nőni a körmöm, de gyenge, töredezik. Hát ettől hónapokig - amíg unalmamban le nem vágtam - gyönyörű hosszú és ápolt körmeim voltak. EZ egy csodaszer! És kb ötszáz ft...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Dayanara

2014. július 28.

Úristen, de utáltam! Én is nagyon régen használtam, mert a körmeim mindig is gyengék voltak, vékonyak és töredeztek, beszakadoztak minden ilyesmi (mondjuk ezek most is igazak, pedig nézetek vérképet is és nem nyúkálok vegyszerekbe sem meg semmi). Emlékszem, mennyire ajánlotta az üzletben az eladó, azt mondta nagyon jó. Én meg persze még el is hittem akkor...
Nos, ez valami rémálom volt! Nekem meg sem száradt már 1-2 használat után, nem is értem miért (előtte megszáradt, de kb. 4-5 óra alatt)! Emlékszem felkentem és szép zselés fénye volt, amit szerettem is, de még órák múlva is úgy lehetett lehúzni a körömről egyben, ugyanis nem száradt meg, pedig ez rendes lakk volt, nem ilyen körömmaszkszerűség. Ráadásul az első 1-2 alkalommal még megszáradt, aztán nem tudom mi történt, mert nem hagytam sokáig nyitva sosem és megfelelően tároltam és csak pár nap vagy hét után nyúltam újra érte, de már ilyen zselés volt.
De előtte is rémes volt a száradási ideje, sőt még utána is lenyomatos lett, ha véletlenül nekiütöttem valaminek. Természetesen semmit sem segített a körmeimen, még az elején sem, amikor sikerült felimádkozni és rajtuk volt pár napig. És valóban hamar besűrűsödött, teljesen használhatatlanná vált (mondjuk előtte is az volt). Nem érdekel az sem, ha esetleg megújult, többé nem veszek ilyet, a kalciumot pedig inkább élelmiszerrel vagy kiegészítőkkel vigye be az ember, de körömre kenni, ráadásul ilyen formában, vicc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

lhekszi

2013. november 28.

Felénél jártam,amikor besűrűsödött,de nagyon durván.Fejre állítva teszem le,akkor kábé nem folyik le semmi. Körmeimen ehhez képest még egész jól lehetett kenni,de a színes lakkok minőségét nagyon tönkre vágta.Nem lehetett szépen elkenni rajta,minden csak csíkozódott,az alsóbb rétegeket felszedte,szörnyű volt. Ameddig viszont nem volt besűrűsödve jól szuperált: gyorsan száradt,kiegyenlítette a körmöm felszínét és olcsó volt. Egynek elment,de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

vixon

2013. június 27.

SZERINTEM AZ ÁRÁHOZ KÉPEST JÓ MINŐSÉGŰ,CSAK HAMAR BESŰRŰSÖDIK!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

SZERINTEM AZ ÁRÁHOZ KÉPEST JÓ MINŐSÉGŰ,CSAK HAMAR BESŰRŰSÖDIK!

szivoszal

2013. április 28.

én is használtam, csak nekem nagyon hamar elkezdett sűrűsödni. amúgy tényleg volt hatása is. azóta találtam jobbat....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

aramisz

2012. augusztus 18.

Szerintem meg a legjobb,probàltam rengeteg körömerösitö lakkot,dràgàt olcsot,egyseem valt be,kint élek külföldön itt még nagyobb,választék van,de egyik sem ojan mint ez. Tesoim küldenek0nekem ki mert sajna itt nem tudok veni. IMÁDOM EZT A LAKOT!!!csiklog villog a körmöm töle,és ami a legjob nem töredezik,erös lesz!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Fevi

2012. augusztus 13.

Az én körömerősítőm is opálos,nem az átlátszó. Rosszat nem tudok rá mondani, célnak megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

molnar.julia.88

2012. július 29.

Nem tudom, ez az-e, amit én használok, mert az én körömerősítőm nem átlátszó, hanem opálos. A fodrászkellékesben ezt ajánlották a körmöm lemezesedésére, és én leszek az üdítő kivétel: nekem bevált. Alaplakknak használom, úgy már átlátszó lesz, arra megy a színes lakk, aztán a BTGN fedőlakk, és 5-6 napig jó a lakkozásom. Egy baja van: néhány lakk furcsán viselkedik rajta (pl. Avon Pastel Pink, NYC Fashion Ave Fuchsia), de ezeknél is csak az első réteg problémás. Lekopogom, de mióta ezt, és az Avon üvegreszelőjét használom, nem lemezesedik, és erősebb a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

kawa.kriszta

2012. június 2.

Én is úgy Krisztus előtt 200-ban használtam valamikor, akkor még suliba jártam... Csak színtelen lakknak vált be, hogy legyen valami fénye a körmömnek. Nem emlékszem, hogy erősebb vagy ellenállóbb körmöket eredményezett volna. Átlagos termék olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

Rony

2012. június 2.

Valami borzalom. Nekem még aznap lepattogott a körmöm végéről a lakk, mikor felkentem. Én nem vettem észre semmiféle erősítő hatást. Bár nem drága, de semmit nem ér.. teljes pénzkidobás. Nálam a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.