Jollie France

Ár:   480 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 12 ml

Gabria

2019. november 10.

Még kislány koromban volt egy ilyenem, emlékszem sötétbarna volt, nagyon szerettem. El is fogyasztottam rendesen, nekem teljesen megfelelt, jó kis emlékek fűznek hozzá. Azóta, ha jól tudom már nem gyártják valamiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

bogikaaa

2019. október 25.

Én az egyik csillogós verziót nagyon szerettem, tartós volt, feldobta az egyszínű lakkokat. Viszont sehol nem látom mostanában a márkát. Valahol lehet még kapni Budapesten? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Destina

2019. május 9.

Jól fed, és szép a színe, de nem egy nagy kedvencem. Régóta megvan már, ennek ellenére nem száradt be, csak kicsit besűrűsödött, de még használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

An90

2019. február 16.

Jó minőségű, tartós lakk, viszont pár hónap után elkezd sűrűsödni-beszáradni. Nagyon szeretem, egy rétegben is szép, két rétegben tökéletes. Nagy színválaszték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

random

2018. december 14.

nekem egy 78-as metál sötétbarnához van szerencsém. eszméletlen gyönyörű, egy rétegben kielégítően fed, és még nyomdátni is tudok vele (konkrétan a legjobb barnám eddig, ami a kávés manikűrökhöz elengedhetetlen). KELL még nekem ilyen körömlakk, sok! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

AnnaR

2018. október 8.

Most találtam őket egy pécsi kisboltban, gyorsan vettem kettőt - egy nude árnyalatút (21-es árnyalat) és egy aranyat, ami olyan tipikus glitteres "plusz réteg" (16-os árnyalat). A nude annyira nude hogy 2 rétegben látszik igazán szépen, de szerintem a 3 is elfér. Ennek ellenére tetszik amit a körmeimen látok, 210 forintért teljesen megérte, ennyit a Moyra lakkom is tud. Hatalmas pozitívum számomra a keskeny ecset és az hogy fél perc alatt megszárad a lakk.
Ha még találok biztosan veszek!

update: A nude-tól végül megváltam, az arany viszont azóta is nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Ha még találok biztosan veszek!

update: A nude-tól végül megváltam, az arany viszont azóta is nagy kedvenc!

sailorluna

2018. augusztus 7.

gimis éveim lakkja. : ) szerettem, 2 rétegben tökéletesen fedett, szép volt a fénye, és napokig bírta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

pinkprincess112

2018. január 30.

Gyerekkoromban szintén csak ilyen márkájú körömlakkok voltak itthon, anyukám nagyon szerette vagy csak ilyet lehetett kapni anno?
Összességében szerettem őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

Összességében szerettem őket.

CzFru

2017. január 20.

Gyerekkoromban csak ilyen márkájú lakkok voltak itthon. Árához képest nagyon jó minőségű, nem túl tartós, de szép darabok. Hiába olcsó, de nem közönséges színeket gyárt. Van pár darabom belőle, elhanyagolom őket a sok drága lakk mellett, de évek óta megvannak és a minőségük semmit sem romlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Vivi92

2016. november 27.

Régóta megvan, de valahogy elkallódott a sok régi cucc között. Most meglett. Megint felvittem és még évek után is ugyanaz a gyönyörű szín. Nagyon élénk, gyönyörű, nagyon tartós. Makacs, nehezen jön le, de megéri. A képen látható szín van nekem is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.