Jovan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2014. május 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Jovan új, három részes uniszex orientális kollekciójának oudos darabja. Jegyei: sáfrány, oud, labdanum, rózsa, pacsuli, szantálfa és citromfű.

x

2014. június 9.

Gyönyörű, füstös, nem különösebben bedurvuló (tehát intense-nek én nem nevezném) oud, szépségesen össze van rakva.

A kollekció három darabját egymásra is lehet layerelni, akkor füstös édességet alkotnak. Olyan, mintha egy tömjénnel és egyéb értékes gyantákkal megszórt pogány tábortűz körül táncolna az ember, ragacsosan a füsttől és a gyümölcsös mézbortól. Illatorgia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.