Jovan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2014. május 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Jovan új, három részes uniszex orientális kollekciójának ámbrás-gyantás darabja. Jegyei: ámbra, vanilia, pézsma, fahéj, szerecsendió, rózsa, gyömbér.

x

2014. május 30.

Le a kalappal, nagyon finom illat! Nagy örömmel ismerem be, hogy alábecsültem, és szimpla édes melegitő ámbrára számitottam, amit szintén nagyon szeretek, de ez füstös, ragacsosan gyantás, dögös illat, a leheletnyi füstösség mennyeivé teszi. Tartósságra sem rossz, noha kölni néven (és áron) fut.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.