Jovan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: x, Módosítva: 2014. május 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Jovan új, három részes uniszex orientális kollekciójának rózsás darabja. Jegyei: rózsa, ribizli, narancsvirág, pézsma, pacsuli, jázmin, vanilia, ámbra.

x

2014. május 31.

Önmagában nekem nem igazán értékelhető, mert nagyon édes, szirupos, mintha valami agyoncukrozott rózsalekvárból vagy üdítőből löttyent volna rám. De nem rosszabb, mint rengeteg ma divatos szirupos illat, amelyek közül nem egy tízszer ennyibe kerülhet. "Édes rózsám", szó szerint!
A négy pont viszont jár, mert a kollekció többi darabjával összelayerelve mennyei harmóniát nyújt. Kölnihez képest igencsak tartósak is. Ezt és az árát figyelembe véve kap négy pontot tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.