Juicy Couture Dirty English  For Men

Juicy Couture

Juicy Couture Dirty English For Men

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: Fás- fűszeres

Illatösszetétel: Bergamot, Mandarin, Sárgarépa magok, Szantálfa, Vetiver, Cédrus, Kardamom, Majoranna, Ébenfa, Bőr, Moha, Ciprus

Juicy Couture Dirty English  For Men fújósok
Ár: 550 Ft, 800 Ft, 1300 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2021. augusztus 24.

Az, hogy erről az illatról még nem született vélemény egészen elképesztő számomra.. Nem azért mert ez egy elixír, mert nem az, de hogy a saját árkategóriájában minden tekintetben egy erősen kiemelkedő illatvilág, az egészen biztos.
Egy bőrkabátos, jó értelemben vett "piszkos", rosszfiús illat, amit a fássága ural és baromi jót tesz neki az "oud"-os felütés, némi fűszer kíséretében.
Rajtam az újabb kiadás sem olyan borzasztó tartósság tekintetében mint ahogy írják a nemzetközi oldalakon és a hatótávja is baromi igényesen van beállítva.. az ilyen típusú illatokból szerintem a "berúgom az ajtót" jellem, inkább kevesebb, mint több..
Imádom szimatolni, még ha nem is illik hozzám..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Imádom szimatolni, még ha nem is illik hozzám..