Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: passiógyümölcs, mandarin, jácint, görögdinnye

Szívjegyek: vadrózsa, tubarózsa, liliom

Alapjegyek: vanília, pacsuli, karamell, fás jegyek

Ár: 800 Ft , Eladó: dnkinga
Állapot: 2x próbált 5ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás+postán maradó levél vagy személyes (Gellért tér/ Móricz)
Ár: 6.000ft postával , Eladó: RoodGirl
Állapot: 100ml TESZTER -foto, Helyszín: --, fizetés: --

mariasoros

2020. június 16.

Egy kis kiszereléshez jutottam. Tubarózsa özön. Aki nem szereti, ne is próbálkozzon vele. Ez eltart egy jó ideig, utána szép virágos, gyümölcsös pár óra jön. A vége egy meleg, puha, édes alapillat, ami még sokáig megmarad. Ez a vége emlékeztet az YSL vintage Orchidée parfümjére. Anyukám használta, így ez is kellemes emlék. Rajtam nagyon tartós. Egyet fújtam csuklóra reggel, utána edzőterem, zuhany, bevásárlás, de még mindig érzem. Mindezt júniusban. Télen talán más lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Serpentina

2020. május 30.

Sokáig a jóval fancybb köntösbe öltöztetett Couture Couture egyszerűbb verziójának véltem, amiből csak a tömjént spórolták le, a fehér virágos “templom illat” hangulat itt sem tágít, de később megvilágosodtam, hogy ennek az alap illatnak az elemei vannak szétosztogatva a többi Juicy Couture költeményben (kivéve a Viva La Juicy szériát, ami egy kicsit tinilányos / fiatal felnőttes édesebb, mályvacukros tematikára épül - nem mellesleg az közelebb áll hozzám).
Szóval, az alapja határozottan fehér virágos, liliomos, savanyúbb és komolyabb, - akár a Hollywood Royal, illetve a Couture Couture füstölős/tömjénes rétege mögött megbúvó alapja.
Viszont egy kis idő után az ember enyhén felfedezi benne a lédús gyümölcsöket, - leginkább a dinnyét, - ami ugyebár az eddig említetteknél édesebb, nyáriasabb, lágyabb Couture La La legdominánsabb jegye.
Tartós illat, - viszont, mint általában a legtöbb savanyúbb, tavaszias virág illat, ez is az allergiaszezonra emlékeztet engem.
Nem mondom azt, hogy rossz, nem is annyira előnytelen a kémiához, de az ízlésemet figyelembe véve csak a masszív tartóssága miatt érdemel 4 pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

Piri11

2020. január 17.

Sajnálom, de én sem fogom a csillagok számát gyarapítani. Az első fél óra még csak-csak, szép fehér virágos illat, de sajnos az én orromnak nagyon mű. Tartóssága sem az igazi, egy óra múlva már nagyon bőrközeli, ami jelen esetben talán nem is olyan nagy baj. Mivel nem elviselhetetlen, ezért kap 2*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.

yudiger

2017. március 10.

Egyetértek Nanne-vel, az eleje mézes negró, majd ez átváltozik egy virágos púderes illattá. Sajnos nem fogott meg. Nem érzek benne semmi különlegeset, nem leszünk egy pár. Tartósságával nincs baj. Az üvege sokkal többet ígér, mint amennyit az illat (nekem) ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 10.

nanne

2017. január 7.

Csak mintám van belőle, de már tudom, hogy biztosan nem veszem meg. A tubarózsa mellett engem mézes negróra emlékeztet, amit nem szeretek. Olyan érzésem van, mintha öreg lennék. Éreztem már nagyon hasonló illatot, de nem tudom hol, és nem feltétlenül pozitív emlék. Kár, pedig az üvege nagyon tetszene. Azért nem 1 pont, mert az első 1 órában igen intenzív, aztán csillapodik, viszont egészen tartós és nem elviselhetetlen, csak nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

barbixd

2016. június 20.

Nekem nagyon bejön :D szeretem ezt az illatot magamon, és érzem is 4-5órán keresztül, kb ennyi a tartóssága, de az is elég jó szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

kicsiliba

2016. június 16.

Tubarózsa,tubarózsa és még több tubarózsa!Nekem ez az illat nagyon nem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Tubarózsa,tubarózsa és még több tubarózsa!Nekem ez az illat nagyon nem!!!

Anickaaa

2016. február 10.

Dehát ez nagyon jó! Tubarózsa dinnye, virágok. Hmmmm! Isteni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

Dehát ez nagyon jó! Tubarózsa dinnye, virágok. Hmmmm! Isteni!

Dormir

2016. február 4.

Nem egy szokványos illat. Jóval nagyobb katyvaszt vártam, és merész tubarózsát.
Én gyümölcsöt egyáltalán nem érzek. Hatalmas fehér virág özön, mézédes émelyítő kíséretben. Maguk a virágok frissek, harmatosak lennének, ha nem csöpögtették volna tele szirupos édességgel.
Aztán egy óra elteltével kezdetét veszi egy ismeretlenül ismerős illat, ami leírva megdöbbentő, de kellemes élmény. Tejes tubarózsa. Valószinű, a creme bruleé adja ezt a hátteret,és meglehetősen isteni krémes, intenzív, tejes finomsággá válik, amit a barátságos, álmatag krémességtől a viragok mentenek meg. Joghurt? Rágógumi? Talán...de nem ennivalóra asszociál az ember, hanem felhőre, fehérre, mennyországra, habos- babos nőiességre.
Iszonyat tartós, egy fújás is elég lehet!
Egyedi, nagyon jól megkomponált illat!
Olyan virágokkal díszített vajas, krémes cupcake.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 4.

Nem egy szokványos illat. Jóval nagyobb katyvaszt vártam, és merész tubarózsát.
Iszonyat tartós, egy fújás is elég lehet!
Egyedi, nagyon jól megkomponált illat!
Olyan virágokkal díszített vajas, krémes cupcake.

DFI

2015. január 11.

Ez nagyon nem. Régóta szerettem volna kipróbálni mert olyan szép kis üvegcséje van, mintát rendeltem belőle. Teljesen Madonna Truth or dare. Szerintem olyan templombajárós öregnénis (elnézést a kedvelőitől), gardéniás, erősen fehérvirágos. Csalódás, sokkal finomabbra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 11.