Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Juicy Couture Peace Love & Juicy Couture edp 10 ml
Ár: 1500 Ft + foxpost vagy postán maradó , Eladó: elixir
Állapot: 10 ml/frissen fújva, Helyszín: Szeged, fizetés: előreutalás után postázom
CSERE is - Juicy Couture Peace Love & Juicy Couture
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
kvin

2019. augusztus 9.

Nagyon akarom szeretni, de az a fajta illat, ami hiába tetszik önmagában, soha nem nyúlok utána.
Most a nagy rendszerezésben magamra fújtam egyet és még mindig tetszik, de valahogy nem érint meg úgy igazán... illetve nem is igazán tudok róla rosszat írni, csak egyszerűen nem én vagyok.
Ez nem egy édes, nem nyálas, nem "juicy" illat. Pozitív! Finoman körülleng, zöldes-földes, nem kifejezetten virágos, inkább a levele, ami dominál, nagyon természetes hatású. Pozitív! Van benne hippiség, lágyan, barátságosan... na és talán itt van az, ami miatt nem találtunk igazán egymásra. Mert ez inkább biztonsági játékos, nem elég lázadó. Márpedig a hippiség az igencsak a lázadásról szólt, ez pedig egy bandázósan lazulós, fűben fetrengős (Margit sziget, Aréna zöldje) fiatalos illat.
Nem elég karakán, nem tudnám elképzelni sem Janis Joplinhoz, sem a Jefferson Airplane-hez.
Nem elég bátor, nem elég merész, de legalább nem szokványos trendi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Nem elég bátor, nem elég merész, de legalább nem szokványos trendi illat.

princesskate87

2018. november 22.

Mintha a bőrömhöz tartozna gyárilag az illata. Nem annyira hippys, mint számítottak rà, attól válik (számomra) természetessé hogy olyan viselnem, mintha hozzám tartozna. Nagyon tartós, nem túl édes, nem túl zöld. Pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

nettas

2018. március 9.

3 év használat után rájöttem: hát ez uborka!!! az a roppanósan friss, amikor letéped a kertben a tőről meg sem mosod és beleharapsz és keveredik a lédússág a zölddel a földdel! Számomra ez a napsütötte szentimentális, gondtalan, hűvös reggeli tavaszillat, amikor már virágoznak a meggyfák, harmatosak a szirmok és kezdenek a méhecskék is megérkezni, kezemben egy nagy bögre forró zöld teával sétálva a fák között és csak mosolygok... Sajnos összesen évente 3 hétig van jogosultsága számomra, annyira zöld, hogy máskor furcsán hat. Végre elővehetem lassan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

DFI

2017. augusztus 31.

Ez nem a tipikus Juicy illat. Akiket leginkább céloz a márka, azok jobb ha a közelébe sem mennek :) úgysem fog nekik tetszeni.
Szerintem ez egy zöldnövényes-fehérvirágos minimál illat, nagyon hasonlít Issey Miyake: The scent-re, viszont annál kissé édesebb lesz az alapillat.
Nem vagyok rajongója a növényes illatoknak, jó hogy nem vettem meg egy teljes üveggel.

Viszont ezek a Juicy üvegcsék csodásak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Viszont ezek a Juicy üvegcsék csodásak.

Anne74

2017. március 5.

Áldom azt, hogy nem adtam el. Néhányszor feltettem eladásra de mindig meggondoltam.
Itt a tavasz. Ma ismét rajtam...s imádom minden fuvallatát...

Előzmény:
Kifejezetten kellemes és nagyon friss illat...
Megérint... mint a lágy tavaszi napsugár, amikor előbontakoztatja az első virágokat.... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Itt a tavasz. Ma ismét rajtam...s imádom minden fuvallatát...

Előzmény:
Kifejezetten kellemes és nagyon friss illat...

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. február 8.

Nagyon friss virágos illat, semmi cukiság - pedig az üveg ezt sugallja a rózsaszín bojtokkal-. A nyitáskor az orgona bokor- nem csak a virág- illata. Meglepően jó minőség és tartósság. Telitalálat !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 8.

Anickaaa

2016. július 20.

Húú ez nagyon jó. Tartós friss tavaszi jácintos füves illat! Az üvege is külön öröm! Az egész imádni való csodás friss tavasz illat!! Imádni valóak a juci illatok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 20.

Dormir

2016. március 4.

Nagyon kíváncsi voltam rá. Hippis, füves, koszos, földes....
Hmmmm, nem éppen!/Tiszta, elegáns, friss, ózonos, virágos. Ici picit aldehides, ezért a Chanel ház alkotásaira emlékeztet.
Roppant friss, kristályos, üdítő. Nem vizes, lebutított módon, ahogy a sportos illatok egy része, hanem csinosan, ropogósan, vidáman.
Az a tavaszi, zöld frissesség, amit pl a Gucci Envy tudott, ebben is benne van.
Isteni! A tartóssága pedig....lemoshatatlan, egész nap az orromban van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 4.

Nagyon kíváncsi voltam rá. Hippis, füves, koszos, földes....
Az a tavaszi, zöld frissesség, amit pl a Gucci Envy tudott, ebben is benne van.
Isteni! A tartóssága pedig....lemoshatatlan, egész nap az orromban van.

magyaredina

2015. szeptember 4.

Különleges illatnak tartom, nagyon friss, teás, fás, zöldes, olyan szabadság illat.
Fűben fekvés egy tavaszi napon egy kellemes édeskés teával a kezünkben.
Tartós, az üvege is jó, bohém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Fűben fekvés egy tavaszi napon egy kellemes édeskés teával a kezünkben.
Tartós, az üvege is jó, bohém.

mynix

2013. augusztus 19.

Kicsit fás, füves olyan nagyon zöld. Engem elsőre nem fogott meg annyira, mint a Viva, de pl Anyukámnak ez sokkal jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.