Juicy Couture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. december 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Vidám, játékos illat, 2012-ben jelent meg.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand:

Fejjegyek: mandarin, piros bogyósgyümölcsök, tavirózsa

Szívjegyek: lonc, gardénia, jázmin

Alapjegyek: vanília, karamella, szantálfa

Ár: 2500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta előre utalással

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

TallodiZsofi

2020. július 18.

Nyári kedvenc :) Az áfonya dominál a kezdetektől, illetve a narancs hozza a gyümölcsösséget,emellé nyílnak ki a virágok. Krémes-kesernyés narancsvirág, elegáns gardénia, pici jázmin, és a víz frissességét idéző tavirózsa. Itt lép be az elmaradhatatlan Viva alap a karamell és vanília. Egyszerre édes-gyümölcsös-virágos. Egyszerre fanyar-friss-kesernyés-édes. Extrém tartóssággal. Akik tobzódnak az illatokban és nem tudnak dönteni, hogy miben is illatozzanak, itt a válasz! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

mynix

2013. december 22.

A Vivát imádom (a kedvenc illatom), annak virágosított verziója.
Kellemes édeskés, pici virággal. Sajnos nagyon kevés ideig lehet érezni a bőrön és ehhez képest nagyon drága. Üvege, doboza nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

A Vivát imádom (a kedvenc illatom), annak virágosított verziója.

bellehercegno

2013. március 30.

Én nem tudom összehasonlítani a sima Viva la Juicy-val,mert sajnos még nem sikerült azt birtokolnom :) A La Fleur egy nagyon kedves,bohókás illat.Édes,de nem tömény és én nem sorolnám a gourmand kategóriába sem,mert inkább virágos-gyümölcsös.Ha esetleg volt valakinek Victoria's Secret Pink testápolója,akkor ahhoz kimondottan hasonlít az illata :) Az előttem hozzászóló hölgy nagyon szépen körülírta a milyenségét :) Nekem is mindenképp tavaszi illat-már alig várom,hogy használhassam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.

gerbaud

2012. december 20.

Kezdeném azzal, hogy a külseje egyszerűen csodaszép. A 40 ml-es ajándékszettjével rendelkezem, amikor megkaptam, és kinyitottam, majd elolvadtam a gyönyörűségtől, úgyhogy már a látványra is járna egy csillagos ötös, úgy gondolom. A szettben volt egy 10 ml-es osztott rollerball is, fele Viva La Juicy, fele La Fleur, ami nagyon praktikus, magunkkal lehet cipelni arra az esetre, ha fáradna az illat. Erre szükség is van, mert Edt töménységű, sajnos nem tart egész nap, de azért nincs nagy baj a tartóssággal, úgy tapasztaltam.
Felületes szemlélőnek elsőre nagyon hasonló a Viva La Juicy-val. Élesben tesztelve azonban mindenképp kitűnnek a hatalmas különbségek, úgyhogy nem egyszerűen annak a hígított verziója ez, ahogy egy-két véleményezőtől olvastam.
A La Fleur lágyan indít a lonccal, később fokozatosan jelennek meg a bogyós gyümölcsök, szemben az anyaillat határozottan karamellás indításával. majd kicsivel később az édes-savanyú, markánsabb erdei gyümölcsös-mandarinos stich-kel. Be kell valljam nekem ez utóbbi, ami egy kicsit mumus a Viva La Juicy-ban.
A La Fleur egy lényegesen könnyedebb, virágosabb és játékosabb parfüm kellő mértékű kacérsággal és határozott juicy-sággal. Mintha a lonc köré építkezne, a gardénia és a jázmin, a tavirózsa csak gardedámként van jelen, de természetesen ők is fontosak, nagyon bájos kis csokorrá állnak össze a háttérben. Az alapja enyhén karamelles, szantálfás ámbra, de annyira lágy és gyengéd, a töménység minden formáját nélkülözi. Mint egy finom édes fagylalt, de szirup nélkül. Leginkább a tavaszt érzem őszépségessége évszakának, de majd kiderül, nyáron mire megyünk egymással, ha addig el nem fogy teljesen:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 20.