Juliette Has a Gun

Ár:   €20   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   12 x 1,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: oaxaca, Módosítva: 2019. május 6.

Ár:   €20
Kiszerelés:   12 x 1,7 ml
Lelőhely:   Le Parfum

A klasszikus kollekció 12 darabjának mintáját tartalmazó kit.

A szett az alábbi parfümöket tartalmazza 1,7ml-es mintaként: Vanilla Vibes, Moscow Mule, Not a perfume, Sunny side up, MMMM..., Lady Vengeance, Another Oud, Gentlewoman, Anyway, Citizen Queen, Miss Charming, Midnight Oud.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Melpa

2020. augusztus 27.

Maga az ötlet abszolút csillagos ötös. Aki egyáltalán nem ismeri a márkát, tényleg nagyon jó áron kap toluk voszonylag sok parfümöt. Mivel nincs szallitasi díj, igy ha azt vesszük 20 mili luxi parfüm , kevesebb,mint 7000 Ft-ért, elég jó deal. Nyilván ha kényes az ember orra, akkor arra jó csak, hogy hátha lesz egy vagy kettő ,amibe beleszeret, es akkor a tobbit el lehet adni/ajándékozni. Ha meg nem annyira kényes, még azt is el lehet belőle fújkodni, ami nem annyira jön be. En egyelőre a második csoportba tartozom, eddig 7-et próbáltam, de csak egy jött be. De a többitől sem hányok,így azokat is fújom :D
Nekem - annak ellenére h korabban sose szagoltam JHAG parfit -nagyon tetszett eddig is ez a márka, a neve, a kultusz, az uvege stb, és ez a szett megmentett egy vakvasarlastol (es szerencse is,mert amugy olyat vettem volna vakon,ami nem.is tetszik,mint most kiderült).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.