Juliette Has a Gun

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

2017-ben megjelenő virágos-fás-pézsmás illat nőknek. A parfümőr Romano Ricci.

Fejjegyek: amyris (szantálfa illóolaj), jázmin, vanília abszolút

Szívjegyek: szantálfa, íriszgyökér, jázmin, kókusztej

Alapjegyek: ambrette, Iso E Super

Fújós: Juliette Has A Gun Sunny Side Up
Ár: 2.200/3.900 Ft + szállítás , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fújós, Helyszín: --, fizetés: átutalást követően küldöm (személyes átvételt nem tudok vállalni)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Asianlover

2021. május 18.

2021. màjus: az idei nagy kòkusz dömping okàn ùjra gòrcső alà vettem ezt az illatot is az összehasonlìtàsban, akad-e kihìvòja? Nem! Ez egy karakteres, csodàsan fàs, abszolùt nem èdes kòkusz. 16 òràs tartòssàggal! Brutàlis, igazàn ritkàn talàlok magamon ilyesmit. Stabil oszlop a parfümkollekciòmban :)

2020. jùlius: Imádom ezt az illatot, nem is értem, hogy maradhatott ki még a véleményezésből?
Fás kókusz. Igazi nyárra való, kellemes kókuszos kis komfortillat. Nagy vonalakban mondhatnánk, hogy a Soleil Blanc vagy a Bronze Goddess Edt-k családjába tartozik, de kevésbé púderes és virágos, mint az első, illetve egyáltalán nem olyan édes és citrusos, mint az utóbbi. Szóval szerintem mind a háromnak van külön-külön is létjogosultsága egy szép illatgardróbban.
Fontos tulajdonsága, hogy kiváló a tartóssága, manapság ez ritka kincs...
Önmagában is nagyon tetszik, de az Etro Udaipurral is szívesen rétegezem, csodás, a régi EL Brasil Dream hasonmás kombó jön létre belőlük :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

Fontos tulajdonsága, hogy kiváló a tartóssága, manapság ez ritka kincs...

silence

2021. február 3.

Volt itthon egy kis 2 ml-s Notino-s mintám, múltkor takarítás előtt magamra fújtam.
"Nesze semmi, fogd meg jól" - ez volt az első gondolatom, mert az első fél - 1 órában nem éreztem semmit.
Az illatjegyeit böngésztem korábban, ennek alapján tetszenie kellene, szeretem ezeket a fás - kókuszos - naptejes illatokat, de ez a Sunny Side Up jól megtréfált…… mert eleinte semmit - értsd SEMMIT - nem éreztem!
Elkönyveltem magamban, hogy “biztos velem van a baj, mert már a Xerjoff és Baccarat féle nagyágyúkhoz szoktattam az orrom”, vagy az is "lehet, hogy nem télen kellett volna tesztelni", - ilyesfajta gondolatok kavarogtak bennem.
Már komolyan az is megfordult a fejemben, hogy a COVID ért utol engem is.
Morgolódtam magamban, hogy “mekkora parasztvakítás ez az Iso E Super dolog, beetetik az embert már mindennel” - és közben 1000-el sikáltam a fürdőt…….
Majd egyszer csak berobbant, és bebizonyította, hogy bizony működik. (legalábbis rajtam, ebben a parfümben biztosan!)
Miközben a takarítás hevében kimelegedtem, a pulzuspontok elkezdték finoman adagolni ezt a kissé édeskés, szantálos, kókuszos, naptejes illatot. Nem hivalkodóan, nem tolakodóan, csak olyan sejtelmesen, játékosan meg-megvillantotta magát, majd elbújt és újra előjött.
Éteri, könnyed felhőként ölelt körbe, éppen csak meg-megvillantva magát, éreztette hogy ott van……. érdekessége, hogy könnyedsége ellenére még 7-8 óra elteltével is időnként megcsapott az illata.
Magát az illatot nem tartom kiemelkedően egyedinek, sok hasonló van a piacon, pl. TF Santal Blush, Soleil Blanc, EL Bronze Goddess, stb., de tetszett ez a kis móka, amit játszott velem a nap folyamán, ezért egy 4-est mindenképp megérdemel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

Már komolyan az is megfordult a fejemben, hogy a COVID ért utol engem is.

Sziszilady

2020. július 5.

Először csalódott voltam vele kapcsolatban.. Tavasszal hiába fújtam magamra, alig éreztem valamit, azt is csak kis ideig. Ez ennyi pénzért nagyon gáz. Aztán jött a nyár. Na most isteni. Most se pusztítja a környezetemet az erejével, de határozottan jelen van, meg megcsap még órák múlva is az illata. Vanília fagyi illatot hagyott a lakásban, miután ezzel fújtam be magam indulás előtt. 😍 De sajnos így sem tudok 5*-ot adni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Luiselotte

2020. január 2.

Nagyon kiváncsi vagyok hogy ebben milyen szantál olaj lehet.
Egyáltalán illóolaj vagy szintetikus cucc? Azért töprengek ezen, mert két félét ismerek: Santalum album, indiai szantál, finom meleg, édes- fás illattal és a Santalum austrocalenodicum ami az Ausztál térségből van és kissé gyógyszeres beütése van. Na most ebben az illatban ami egyébként imádnivaló naptej lenne én az utóbbi szantált érzem olyan szinten kiordítani , hogy kaparja a torkomat.
Sajnálom de háromnál többet ez nekem így nem ér. Érzi még ezt valaki rajtam kívül vagy az én agyam bomlott meg teljesen az illóolajoktól?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Nagyon kiváncsi vagyok hogy ebben milyen szantál olaj lehet.

HDR

2019. június 20.

Megnyugtató és jellegzetes, bújós nyári illat. Nem az az általános kókuszos-ylangos fajta, amit minden "nyár illatú" parfüm meg akar lovagolni. Tartóssága kiváló, egész napos. Olyan az illata, mintha csak a vekonyan kent naptejet érezném, tetszik, hogy nem egy direkt, hanem amolyan "bőr" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.

oaxaca

2019. május 15.

Én rajtam az összes olyan illat jól működik ami másokon nem vagy csak kis hatósugárral (Not a perfume, Molecules...) De ez.. olyan közel kell raknom a csuklóm az orromhoz, hogy bármit érezzek. Utána 10 percel pedig semmi. Nem értem mi van ezzel a parfümmel. Pedig a leírása alapján imádnom kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Aquariusgirl

2018. szeptember 23.

Nem vagyok elfogulatlan JHG fun, mert bár vannak az illataik között karatkeres, számomra is kedves darabok, egyikkel sem jutottam még teljes üveg vásárlási szakaszba. Tulajdonképpen jelentősen túl hypolt és túl árazottnak tartom a márkát. Szereztem ebből is egy kis fújóst és meg kell mondjam ez nagyon nem illik nekem a JHG-s sorba. Se nem finom, se nem karakteres, se nem tartós, se sem semmi. Valami szantálos-fás-kicsiszúrós 5 perc alatt elillanós lötyi ez nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

zsazsi1

2018. július 19.

Első illat, amit kipróbálhattam ettől a márkától, hála egy kedves eladónak :-) Már régóta izgatja a fantáziámat egy igazi, naptejes-kókuszos nyári illat, ami nem túlságosan édes. Először a L.L. Elle L' aime-mel próbálkoztam egy mintácska erejéig, de van benne egy nekem zavaró mellékzönge, mint mikor a silányabb kókuszos csemegéknek van egy szúrós mellékíze - nem tudom jobban megfogalmazni.

Ez a bizonyos "mellékíz" egy kicsit itt is megvan, bár sokkal halványabban. Ezzel együtt szívesen elfújkálom a mintácskát, dicséretet már kaptam rá. Gyerekek és fiatalabb lányok körében biztos siker. De nem ez lesz az a bizonyos nagybetűs naptejes-kókuszos illat, aminek a beszerzésére ellenállhatatlan késztetést fogok érezni.

Tartósságra megfelelő, két-három fújás kitart a napvégéig frissítés nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 19.

Tartósságra megfelelő, két-három fújás kitart a napvégéig frissítés nélkül is.

BitterSweet

2018. július 11.

Nagyon szeretem a JHG illatokat, es borzasztoan vartam, hogy megerkezzen az ujdonsag. A csomagolasa -mint a tobbinek is- minimalista es fantasztikus, gyonyoru ez a sarga szin. Igerte a napsutest, a boldogsagot, a fantasztikus nyaresteket. De csak nem akartak megerkezni, pedig nagyon vartam. A kepzeletemben elo naptejes,kokuszos finomsag helyett egy meglehetosen kozepszeru, erosen szantalos illatot kaptam. Kokusz meg mutatoba sincs.

Eh.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Eh.......

Lanett

2018. július 4.

Hú ez nagyon jó. Nem gondoltam volna,hogy a márka próbaszettjében ez lesz a befutó. Szantállal indít,aztán előbújik a kókuszillat. Nyaraláson fogom használni. Számomra picit naptej illatú.😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate