Justin Bieber

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Rossmann

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatjegyek: mandarin, körte, piros bogyós gyümölcsök, jázmin, virágos jegyek, pézsma, vanília

Ár: 1900 , Eladó: andian
Állapot: pár fújás híján 15 ml, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

Ada9921

2021. július 14.

Ajándékba kaptam, de egy csoda parfüm. Iszonyat finom, édeskés illata van ami sokáig érződik. Egyik legjobb parfümöm volt! Azóta is keresem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 14.

Serpentina

2020. augusztus 3.

Elég ütős kis Viva La Juicy / Ariana Grande kaliberű, vattacukros-gyümölcsös-pézsmás kompozíció.
Ha a Collector nevű Justin Bieber illat volt az Ari Ariana Grandétől, akkor ez a Sweet Like Candy kissé “testesebben gyümölcsös” hasonmása, mondjuk a Viva La Juicy Noir, vagy a Victoria’s Secret Noir Tease még egy maréknyi virágszirommal megfűszerezve.
Nagyon kellemes, hétköznapi kis karamellás-vaníliás illat. Nem viselhetetlenül édes, - egy kis “diszkréten édeskés, frissítő fény a bőrön”, amivel a már felsorolt illatokat is szeretem jellemezni, - már számomra is egyértelművé vált, hogy szeretem ezt az illatkategóriát és közel áll a lelkemhez, - ne kövezzen meg érte senki.
Szóval: ez az illat pont olyan, mint karamellizált bogyós gyümölcsök 🍓🍒 és rózsaszirmok 🥀 még egy hatalmas vattacukor-felhőbe keverve 🍬🍦🍡 , ráadásként pedig megfűszerezve egy kis pézsmával, ami valóban ellenállhatatlanná teszi az egész elegyet, ad neki egy érzékibb kisugárzást és magasabb szintre emeli a basic, tisztán gyümölcsös alkotásoknál.
Az említett illatoktól az enyhe rózsaszirmos (de nem direktben rózsás) jellege különbözteti meg, ez a neki egy kis plusz fűszert. Talán erre utal a tetején lévő rózsa.
Bár inkább meleg időben használatos illatnak írnám le, a karaktere mégsem a nagy hőségben jön ki, hanem amikor a természet generál enyhe kis tavaszi/nyári fuvallatokat.
Egyáltalán nem kedvelem Biebert, és az egyéb divatos tinibálványokat, de a Collector után ez az illat is bebizonyította, hogy igen csak figyelemreméltó illatai vannak. Túlmutat a sablonos celeb-parfüm vonalon. Bár illik tudni, hogy az ő és Ariana alkotásai is elég látványos Juicy Couture koppintások, már jó ideje tudtában vagyok (gyanítom, nem lehet véletlen 😏), - mégis azt gondolom, hogy aki nem tudja beszerezni ezen vonal alkotásait, de szereti az édes-gourmand illatkategóriát, bátran adjon nekik egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

szptimea

2020. június 29.

Igazán finom édeskés parfüm, Tartóssága rendben van. Kisfiam dajka nénije használja évek óta rendszeresen, és nem ment ki a fejemből, így muszáj volt megvenni. Ajándékba ha parfümöt viszek, ezzel nem tudok mellélőni, eddig mindenkinek nagyon tetszett. Az üvege is különleges, nagyon tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Rea96

2020. április 2.

Több éve kerestem már azt a parfümöt ami illik hozzám és azt tudom rá mondani, hogy ez az a “Rea” illat. Én ebben a parfümben találtam meg. Imádom az illatát és bár én már magamon megszoktam az illatot, délután folyamán is még érezhető (kaptam dicséreteket hogy huuuu de jo illatom van) ebből gondolom. Sokáig elég a nagy kiszerelés és az ára is mellette megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

nagygore

2019. október 17.

Kimondottan szeretem Justin Bieber-t és kipróbáltam az össze parfümjét és ez az egyik kedvencem,nem kell belőle egyszerre sokat fújni mert elég intenzív illata van és sokáig érezhető

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

hutashanni

2018. május 21.

Anyukámtól kaptam névnapomra, először nem kedveltem mert ugye Justin Bieber, de kicsit befújkáltam magam vele és az illata megfogott, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

pomme

2017. január 29.

Nagyon boldog vagyok vele, pont így képzeltem el, édes, gyümölcsös, meleg illat. Nincs benne semmi ami elrontaná. Kicsit Paris Hilton Passport to Paris-ére emlékeztet, de annyira azért nem édes, van benne egy pici mandulás illat, legalábbbis rajtam, így nem fullad tömény cukorba a dolog (mint Parisnél). Nyárra szerintem tökéletes, de 4 évszakos parfümnek is el tudom képzelni. Nagyon intenzív és tartós illata van, 2 fújásnál többel már valószínűleg kidobják az embert a buszból.

Update: szenvedtem nagyon, hogy nekem kell egy Juicy Noir, de úgysem használnám annyit, meg hát drága is, a mintám meg mindjárt elfogy :D hatalmas dráma :DD szóval miután elfelejtettem az éppen aktuális szerelmem, valahogy elővakartam ezt a parfümöt és szerintem 95%-ban ugyanaz. Lehet Biebert utálni, én konkrétan idén ismertem meg tőle az első számot, de szerintem nagyon jól csinálja. Olcsón ad tartós és teljesen vállalható (értsd: általában átgondolt és életképes) parfümöket, ami a tizenéves rajongóknak is megfizethető. A The Key és a Collector's is nagyon klassz illat szerintem, celebparfümhöz képest meg aztán végképp, ha olcsón találok, szeretném megvenni mindkettőt. Lehet, hogy a gyerek egy s*ggfej, de amíg ilyen cuccokat árul ilyen olcsón, felőlem azt csinál, amit akar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Daisyyy

2016. december 7.

Cukimuki illat 5 évestől 15 éves korig. Mivel extra akciós volt, kb. 1500 ft-os áron megvettem magamnak, de teszter üveg nem volt a polcon, ezért bizalmi alapon vásároltam próba szerencse alapon. Az első benyomás nagyon tetszetős, aranyos, kedves, édekés-gyümölcsös illat, ami viszonylag hamar el is illant, félóra múlva már csak akkor érzem a bőrömön, ha nagyon odanyomom az orrom. Szerencsére csak 15 milis üvegcsével vettem, de már a nagyon cuki üvege és a szívecskés-rózsás kupakja miatt is megérte az árát. Elfújkálom majd és közben elképzelem,milyen lehet Justin Bieber barátnőjének lenni. :D Rózsaszín álom, habos-babos illúzió, mint, amikor először szerelmes az ember... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

klau810614

2016. május 4.

Mivel Bieber parfüm így nem vártam tőle csodát... DE ez valami isteni illat!Engem Vera Wang Pink Princessére emlékeztet nem is kicsit :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

rdm

2015. augusztus 28.

Valamelyik Avonos illatra hasonlít, egyébként átlagos, édes. Ha rájövök melyikre, írok később, tartósság is később. Mintám van csak belőle, először körtés, bogyós édesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene