Justin Bieber

Ár:   4320 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. július 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az énekes harmadik, 2013 Juliusban megjelent illata.

Illatjegyek: virágos, gyümölcsös, pézsma, vanília, fás jegyek

Ár: lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: banki átutalással, postán maradóra

krémparádé

2016. szeptember 19.

Kis kellemeske, Bieber illatai közül az elfogadható kategória, nem csöpögősen, sziruposan édes, hanem friss, szinte mosóporos/öblítős egy kis barackkal megbolondítva. Sok fiatal leányzónak jobban állna ez az illat, mint egy tömény cukor-vagy gyümölcsbomba. Ráadásul az üvge is klassz.

U.I. újabban igyekszem nem a saját ízlésem szerint pontozni a parfümöket, hanem saját kategóriájukhoz képest,kizárólag ezért a több csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

pomme

2016. június 2.

Frászt kapok a szappanos illatoktól, ez is az, de valahogy normális szappan :D Friss, édes gyümölcsös, picit virágos és tisztaságillatú, olyan "most jöttem ki a zuhany alól" illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

kicsirita

2016. február 13.

Rossmannos vakvásárlás (szagoljuk meg ezt is).
Szilvás, édes, de nem az én világom.
A kis 15ml-eset elfújom.

Ugyanaz mint a Girlfriend esetében: Öreg vagyok én már ehhez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

Rossmannos vakvásárlás (szagoljuk meg ezt is).
Szilvás, édes, de nem az én világom.
A kis 15ml-eset elfújom.

Ugyanaz mint a Girlfriend esetében: Öreg vagyok én már ehhez

Ebi

2015. december 6.

Itt vettem egy nagyon kedves lánytól, én teljesen beleszerettem ebbe az illatba, csak kár hogy nem elég tartós. Ha esetleg még valaki eladná,akkor szívesen megvenném :) Bár ne ennek a kis suhancnak a neve lenne rajta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

magyaredina

2015. szeptember 19.

Fantasztikus illat.
Nagyon különleges, púderes és fűszeres is ugyanakkor nem tolakodó, nem fiatalos tini illat ( annak ellenére, hogy gondolom a célközönség az volt ). Meglepően jó, de nem tartós, ez az egyetlen ( súlyos ) hibája, különben több üvegem lenne belőle, nem baj, marad az 5 csillag.
Esetleg nem tudja valaki, hogy ez egy létező parfüm újragondolásos koppintása, vagy egyedi? Mert nagyon érdekelne ebből egy komolyabb, tartósabb változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Fantasztikus illat.

budaikrisztina11

2015. szeptember 12.

Ahhoz kepest hogy nem vagyok rajongoja a fiatalembernek megcsak korban sem vagyok celkozonseg ez a parfum nekem nagyon bejott..eloszor eros tolakodo de kis ido elteltevel visszafogott gyumolcsos illatta valik..nekem tartos a boromon 1-2ora mulva is erosen erezheto..most akcios a Rossmannban annyit plane megert..ujraveszem ha arra jarok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

polly79

2014. február 18.

Ez az első vélemény, amit parfümről írok, úgyhogy a pongyola megfogalmazást légyszi nézzétek el nekem. Nem igazán értek a parfümökhöz, csak lelkes amatőr vagyok a témában. Eddig senki nem írt erről az illatról, ami azért meglepő mert számomra kellemes csalódás volt ez a parfüm. A doboz és az üveg borzasztó ízléstelen, ezért majdnem elmentem mellette a boltban, végül adtam neki egy esélyt. Kifújás után kb egy órán át nagyon finom gyümölcsös illattal "kezdődik" a parfüm nem tolakodó, nem túl sok, kellemes tisztaságillat. Engem az Avon egyik erdei gyümölcsös samponjának illatára emlékeztet, ami nagyon tetszett anno. Sajna ezután rajtam egy kicsit kommerszebb, édesebb illat bontakozott ki, ami már nem annyira az én világom, de határozottan hordható, inkább visszafogott mint harsány édes illat ez. Nyári illatnak tudnám elképzelni magamon... Bár nem én vagyok Justin Bieber célközönsége így harmincon túl:) ez az illat abszolút viselhető kategória számomra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 18.