JutaVit

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   45 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. június 22.

Kiszerelés:   45 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hialuronsav tartalmú étrend-kiegészítő készítmény.

A hialuronsav vízmegkötő képessége szinte egyedülálló, így segít az ízületek mozgathatóságának, egészségének fenntartásában, hozzájárul az ízületek között található folyadék normális állapotának kialakításához. Segít megőrizni a bőr rugalmasságát, feszességét, ránctalanító hatású.

Annai

2019. július 4.

Én teljesen elégedett vagyok a termékkel. Szerintem a ráncmegelőzés belülről kezdődik. S ahogyan az előttem szóló említette, a porcokra is érdemes gondolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

katalinmester13

2018. június 26.

Két hialuronsavas kencét is kipróbáltam. Egyiket sem szerette a bőröm. Nem biztos, hogy a hialuron okozta a problémát, de nem tudtam használni egyiket sem. De mindenhol azt hallja, olvassa az ember lánya, hogy mennyire nagy szüksége van rá a bőrünknek, az izületeinknek. Ezért gondoltam, ha kívülről nem megy, megpróbálom belülről. Elfogyott egy doboz tabletta. Nem igazán tudom, hogy hatott-e. De úgy gondolom, ezután is szedni fogom, mivel elég sok a térdbajos a családunkban, és nem túl kellemes dolog injekciós fecskendőt látni sem anyukám, sem a fiam térdében. Állandó tagja lesz a bogyógyűjteményemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 26.