Juvia's Place

Ár:   $21.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   32,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2018. március 20.

Ár:   $21.50
Kiszerelés:   32,4 g
Lelőhely:   online külföldről

Limitált kiadás

9 gazdag, rendkívül pigmentált szín - 6 matt és 3 metálfényű.

Ár: 6000 Ft , Eladó: szaboletta
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: fizetés banki utalással, szállítás postával vagy Foxposttal

Alsace

2020. augusztus 30.

Még nem írtam véleményt erről a palettáról? Hát muszáj kijavítani ezt a hibámat!
Itt jutottam hozzá egy nagyon kedves Krémmániástól a zsibin, szuper áron. Még én sem ismertem ezt a márkát nagyon, de azóta a szívembe zártam Juviát. Ez a legszínesebb palettám, igazi papagáj rajongói klubba való. Lehet vele szuperszíneset de (számomra) visszafogottabb sminket is alkotni. Hihetetlenül pigmentált, tartós és könnyen elsatírozható. Óriási méretű panek, örök életre elegendő színt visz az ember szemére/hétköznapjaiba. Mindegyik színt imádom, a rózsaarany elképesztően gyönyörű, akárcsak a szemen szinte neonszínű metálfényű zöld, de folytathatnám az áradozást. :)
Aki szereti a színeket, érdemes beszereznie, nem fogja megbánni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Aki szereti a színeket, érdemes beszereznie, nem fogja megbánni :)

petra095

2020. február 4.

Ha tényleg limitált kiadású paletta, akkor mindenki siessen mert aki egy kicsit is szeret élénk színekkel dolgozni, annak KÖTELEZŐ. Ilyen hatalmas paneket, ennyire kevés összegért cserébe (akciósan gyakran 10$ az ára) sehol nem lehet kapni. Már-már azt mondom hogy vetekszik a Jeffree Star palettámmal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

JReka

2019. szeptember 25.

Eszméletlen pigmentáltsága van és könnyen el is lehet dolgozni. Egyedül a lila szín kicsit maszatos. Mindig használok primert a szemfesték előtt, így a tartósságát nem teszteltem. 12 dollárért vettem, zseniális áron nagyon jó minőség. Szerintem érdemes a saját oldaláról rendelni, gyakran akcióznak. Eddig 2 palettám van a márkától, de biztos lesz több is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

FViktoria93

2019. július 3.

Hűséges társam már több hónapja minden reggeli sminkelés során. Én általában színes szemsminket készítek, a nude vonal egyáltalán nem jellemző rám, ezért is imádom annyira ezt a palettát. Gyönyörű és tartós színek jellemzik, amelyek nem fogják meg a szemhéjat és környékét, könnyen satírozhatóak, építhetőek. Rejtett szemhéj mellett is kibír 8 órát egy megfelelő alappal. A piros (amely tényleg piros a szemen is), illetve a gyönyörű csillámos kék a kedvencem. Különleges paletta, különleges színekkel, jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Anheszenamon

2019. március 2.

Nem most hallottam először a márkáról, mégsem fogott meg eddig. Aztán jött egy kattanás, hogy nekem bizony kell egy Juvia's paletta. Pont meg is láttam egy Zulut itt KM zsibin, szinte égi jelnek tekintettem. Bár a vásárlást megelőzően sokat gondolkodtam, hogy kell e nekem egy ilyen színes paletta, hiszen mindig hangoztatom, hogy nem használok magamon papagáj színeket. De rájöttem, hogy nem muszáj az egész szemhéjamat telibe rikító zöldre vagy pinkre festenem, nagyon is használható natúr paletták kiegészítéseként. Végre egy kis színt vittem a főként natúr paletta gyűjteményembe és egy percig sem bántam meg. Használtam már úgy is, hogy a mozgó szemhéjamon satíroztam egymásba a türkizt egy kis taupe színnel, de úgy is szuperül fel lehet dobni a sminket, ha egy abszolút natúr szemfestésnél a felső pillasorba húzok vele egy színes tusvonalat. Szintén nagyon szeretem természetes színekkel való sminkeléskor az alsó pillasort felélénkíteni valamelyik élénk árnyalattal. A paletta minősége kiváló, a színek élénkek, erősen pigmentáltak, egyik sem potyog vagy hullik, satírozáskor sem tűnik el a szememről. A csomagolás, a minta nagyon egyedi, a panek hatalmasak, egy életre elég színt tartalmaznak. Remélem lesz még szerencsém Juvia's palettához, mert az árához képest elképesztő minőséget kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

agopcsatimi

2019. január 5.

Must have darab ha sminkimádó vagy! Ez az első Juvia's place palettám, de biztos nem az utolsó. Nagyon kellemesen csalódtam benne. :) Ösztönöz, hogy kreatívabb sminkeket készítsek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

natulcien

2018. november 26.

Hát ez a paletta egy csoda. Komolyan találkoznia kell egyszer az életben minden sminkmániásnak egy Juvia's Place palettával. Ezek a színek gyönyörűek. Kicsit hidegebbek, mint amilyennek kinéznek, de nagyon pigmentáltak tényleg. Gyönyörűen el lehet dolgozni más színekkel is, más palettából, úgyhogy én nem csak azoknak ajánlom, akik a színek szerelmesei. Mivel nagyon jól vegyülnek, és nagyon jól satírozhatóak szerintem nagyon jól mutatnak nude és natúr színekkel kis árnyalatként keverve. Hihetetlen mennyiség, árérték arányban is szuper, ráadásul akciósan kihagyhatatlan, szerintem nem ez lesz az utolsó JP palettám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

originalthea

2018. április 24.

Rövid leszek: ez a LEGJOBB DOLOG A VILÁGON! A színek szépen és erősek, jól blendelhetőek és gyönyörűen néznek ki a szememen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

tika

2017. december 10.

Annnnnnyira nagyon imádom! Vannak napok, amikor nem is használom, hanem csak nézegetem hogy mennyire gyönyörű árnyalatai vannak, festve is olyan a színe mint a palettában... Ez egy ikonikus paletta, soha soha nem fogom megbánni hogy megrendeltem. Beauty Bay oldalán, 1 hét alatt itt volt, tökéletes állapotban, hímes tojásként becsomagolva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0