Kálliston

Ár:   700 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kcsillag, Módosítva: 2017. január 19.

Kategória:   Szappanok

Olívaolaj alapú szappan, mely zöldtea kivonatot tartalmaz. Finom szemcséinek köszönhetően kíméletesen tisztítja meg a bőrt az elhalt hámsejtektől.

Emese86

2017. január 20.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Kellemes illatú, a bőröm selymes lesz tőle. Egyáltalán nem szárítja a bőrt. A magyar online áruházból rendelhető, bárki könnyen hozzájuthat. Ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Eugenol