Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

A kaviár az egyik legértékesebb revitalizáló hatású hatóanyag. Magas koncentrátumban tartalmaz vitaminokat, ásványi anyagokat, lipideket és fehérjéket. Kíméletesen tisztít, miközben különleges hatóanyagai helyreállítják és megújítják a sérült, élettelen haj természetes erejét, ragyogását, és fiatalosságát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szindia

2017. január 30.

Nagyon szeretem a Kallos termékeket, de nekem ez a zsíros hajamra nem vált be sajnos. Pedig szerettem volna szeretni. Az illata kellemes, de nekem szárította a hajam és nem tartotta meg a frissességét.
Az Aloe Verás Kallos sampon jobb ennél sokkal ! Táplálásra és zsírosság ellen inkább azt ajánlom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Berese

2017. január 5.

Az illata miatt esett erre a termékre a választásom. Sok sampont próbáltam már a gyorsan zsírosodó hajamra ,végül mivel tartós eredményt semmivel sem tudtam elérni feladtam és visszatértem a jó öreg Kallos termékekhez.Nem zsírosít gyorsabban mint más samponok és az illata fantasztikus!! Elég karakteres kissé pasis illat,de nem tudok betelni vele :D. Bár sajnos nem túl tartós,max.1nap. Mindenesetre amit elvárok tőle azt teljesíti,kellemes vele a hajmosás. Biztosan veszek még belőle ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

merchajnalka

2016. február 22.

Tényleg megvettem január 4-én: ahogy reggel felkeltem körbetelefonáltam a Kallos boltokat hol van készleten és az újpestiben szerencsémre találtam is. A pakolással együtt vettem meg. És nem bántam meg! Azóta is ezt használom. Imádom, hogy nem olajos, így nem készíti ki a fejbőrömet. Szerencsémre egészséges gyári hajam van: növesztés alatt álló, 8-10 hetente fodrász által gondozva, sötétbarna, nem festett, nem dauerolt, hullámosított stb., csak nagy ritkán formázom hajvasalóval, avagy a kontykészítések amik picit megviselik. Hozza az ígért revitalizáló hatást. 2szer mosom át vele a hajam. Önmagában kevés lenne, kell hozzá mindenképpen valamilyen balzsam. Rohanós hétköznapokon - kisrutin - Gliss Kur rajtahagyós, kifésülős balzsamot, a hétvégi ráérős - nagyrutin - hajmosáskor a Caviar pakolást használom. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Szép fényes, könnyen kifésülhető, az illata mennyei - mosáskor is, jobb mint a MILKes verzió - és tartós. Nekem 4-5 napig simán bírjaa hajam újramosás nélkül! Nem nehezíti el a hajat, nem is száll tőle, talán egy pöttyet egyenesít is rajta. És hát istenkémre kaviárral kenegetem a hajam! Enni is imádom, mármint a kaviárt, nem a sampont. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.