Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   680 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2015. január 16.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Makadámia olaj, mandulaolaj és lenmagolaj hatóanyagokban gazdag hajszépítő elixír, mely táplálja a hajat és véd a töredezés ellen.

Ár: 399 , Eladó: MayumiShinken
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Petravagyok

2019. július 19.

Nahát, ez tényleg nagyon szuper kis termék! Egész meglepődtem. Gondoltam kiprobalom, mert hát mégiscsak par száz forint es ott csücsül a kinai polcan. Eloszor torulkozoszaraz hajra teszem, majd hagyom szaradni a hajam. Ha mar szinte szaraz a hajam, szaritom (sajnos forro levegovel szeretem csak) es formazom korkefevel. Ha kesz, ujra par nyomas a tenyerembe es eloszlatom a hajamon -fokent kozep tajtol a végek felé. Szuper puha, sejmes, fenyes lesz a hajam. Nem száll, nem csunya, nem torik -sot ami volt toredezes, az is kevesebbnek tetszik miota hasznalom- es ugy osszeall szepen, na :) Tutira ujra veszem! Olyan sok hajolajat probaltam mar - jo dragakat is :/ megis nalam most ez a jelenlegi elso helyet bitorlo :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

midori92

2019. július 14.

Kevés is elég belőle, régóta használom. Vizes és száraz hajra is egyaránt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Kevés is elég belőle, régóta használom. Vizes és száraz hajra is egyaránt jó.

BLili

2019. július 5.

Nagyon erősen zsírosít kis mennyiség is belőle. Az illatát alig érezni már a tenyerembe kinyomva. Nem tudom, egyáltalán elhasználom-e..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Gombika

2019. május 28.

Nagyon kellemes illata van.
Elég nagyon keveset használni belőle.
Szép fényes, egészséges lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Nagyon kellemes illata van.
Elég nagyon keveset használni belőle.
Szép fényes, egészséges lesz tőle a hajam.

nagygreta212

Korcsoport: < 18
2019. május 15.

Imádom! Váll alá érő szőkített hajammal csodát művelt. 1 hete használom, és az eddig száraz, sprőd hajvégeim puhábbak lettek. Napi használatban van, száraz és nedves hajon is. Ár érték arányban tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 15.

dimavery99

2019. március 27.

Szeretem mert finom az illata, és könnyen ki tudom utána fésülni a hajam. De ha túl sokat teszek a hajamra akkor hamarabb zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

DodoCore16

2019. március 1.

Nagyon szeretem ezt a hajolajat,tartós és jó illata van, olcsó a többi hasonló kategóriás termékhez képest. Biztos, hogy újra veszem, mert könnyen fésülhetővé teszi a derékig érő hajam, és nem nehezíti el. Az adagoló nem annyira praktikus, de emiatt nem vonok le csillagot.

Update: Már sokadik tubussal használom el és ha mást használok akkor is mindig visszatérek erre a jól bevált termékre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Nileve

2019. február 16.

Régen nagyon szerettem, egész jól teljesített, jó az ára, kevés is elég volt belőle. Aztán valamiért a rózsaszín párját használtam inkább (ami kifejezetten hajvégápoló), szerintem mindkettő hasonlóan teljesített. Mostanában már inkább természetesebb termékek után kutatok és továbbra is keresem a tökéletes hajvégápoló löttyöt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

26timcsi

2019. január 21.

Az illata miatt vettem meg,az még most is tetszik,viszont a kívánt hatást nem értem el...Nem fogom újra venni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Ellise

2019. január 12.

Eleinte tetszett nagyon,leszámítva az incit,de pár hónap után csak mintha műanyagot kentem volna a hajamra,már nem annyira hidratált,úgyhogy végül le is váltottam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Hidratálók: Dimethiconol