Kallos

Ár:   680 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2015. január 16.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Makadámia olaj, mandulaolaj és lenmagolaj hatóanyagokban gazdag hajszépítő elixír, mely táplálja a hajat és véd a töredezés ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jakabsara

2022. szeptember 14.

nekem bejött. megszárított hajon szoktam alkalmazni. nyomok max 2 pumpát a kezembe összedörzsölöm és áthúzkodok ilyen kézzel a hajamat. fényes és puha lesz a hajvég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

KisTigris

2022. július 29.

Bekenem a hajam, kifésülöm és semmi. Naponta vastagon kenem és semmi hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 29.

Bekenem a hajam, kifésülöm és semmi. Naponta vastagon kenem és semmi hatás.

Suzucchi

2022. május 29.

Nagyjából három éve használom, nekem nagyon bevált. Száraz, enyhén hullámos, nehezen fésülhető a hajam, gyakran festem, teljesen jól rendbe tudja hozni. Szárazon használom, így végül nem kell bírkóznom azzal, hogy elakad a fésű a hajamban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

BLili

2022. április 9.

Sosem fog elfogyni, már kb 3 éve próbálom elkenni. De egyszerűen annyira semmit nem használ és nincs kedvem hozzá. Pontosabban nagyon erősen zsírosít, összetapaszt kis mennyiség is belőle, emiatt sem szeretem. Nem lesz tőle szebb vagy fényesebb a hajam. De nem szeretek kidobni kozmetikumokat, hacsak nem ártanak, úgyhogy majd csak egyszer elfogy.
Az illatát alig lehet érezni már a tenyerembe kinyomva, de ez nem gond, mert nem is jó illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

fanni200005

2021. október 20.

Nagyon kevés kell belőle, szépen táplálja a hajat. Árértékarányban teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 20.

Nagyon kevés kell belőle, szépen táplálja a hajat. Árértékarányban teljesen jó.

Rina09

2021. június 22.

Ezt a terméket szárítás után teszem (2 pumpányi) a közepesen hosszú hajamra. Nagyon jól beszívja, nem ragad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Renus

2021. június 17.

Szuper ez a termék !
Hajmosás után tettem a nedves hajamra , szárítás után ismét egy kicsit , hát azt kell mondjam tud annyit mint egy Gliss Kur csak negyed annyi áron.
Nem lesz zsíros a haj tőle, mivel nekem göndör a hajam szépen kihangsúlyozza a hullámokat is.
Nagyon ajánlom mindenkinek , kemény 680 Ft!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Szuper ez a termék !
Nagyon ajánlom mindenkinek , kemény 680 Ft!

Lizi08

2021. június 10.

A fodrászom ajánlására kezdtem el használni, mivel nehezen kifésülhető a hajam hajmosás után. Már legalább 2 éve használom mert nekem nagyon bevált, ápolja a hajam, az illata is jó, és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Vvn

2021. január 13.

Semmit nem er. Zsirosit es tapaszt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Semmit nem er. Zsirosit es tapaszt

Veronix

2020. augusztus 27.

Tényleg nagyon jó! Főleg az árához képest! Simán köröket ver a drágább társaira. Csak a hajvégeimre teszek, oda is módjával, de egyből csillogóvá, ápolttá teszi a hajamat. Biztos újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Hidratálók: Dimethiconol