Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: tucsok0222, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Megnöveli a haj természetes fényét. Megóvja a hajat a káros környezeti hatásokkal szemben. Hosszú ideig fénylő, csillogó, selymes felületet biztosít az elkészült frizurának.

Kiszerelés: 80 ml

missbiro

2016. február 29.

Csillogást és fényt ad, tulajdonképpen. Szeretem az illatát, az én ultraszáraz hajamat nem zsírosítja, szóval jó terméknek találom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Angelgirl

2016. február 23.

Én átöntöttem egy másik flakonba, mert az eredetijében valahogy nem tudtam használni, nem találtam rajta fogást... Nagyon ritkán használom csak, mert zsíros hatása lesz tőle a hajamnak, pedig csak a végekre fújom, olyan messziről, amennyire el tudom tartani a karomat... Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

_-Mia-_

2014. június 22.

Göndörítés után szoktam használni, mert nagyon szépen kiadja a fürtök szépségét a csillogás, és az illata mennyei. Nem tudom, hogy véd-e, rendszeresen nem használom.
Update: rosszul zár a flakon: több párolgott ki belőle, mint amennyit én elfújkodtam. Emellett, sajnos elment az illata is...
Update2: nem jó ez semmire. Amíg még nem szívja be a haj addig zsírosan csillog tőle, utána meg kiszárad mint a rőzse úgy néz ki. Azt hogy védene, meg egyáltalán nem veszem észre....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 22.

Ginabebi

2014. április 15.

Nagyon szeretem, mivel az elálló hajszálakat szárítás után szépen egyenesbe hozza, hajvasaló nélkül. Emellett nincs az a kiszáradt hajvég érzése sem az embernek. Az ára is tolerálható. Már a 3. flakonnal használom el az évek alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Yubiri

2013. augusztus 12.

Nem egy csodaszer...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Nem egy csodaszer...

horvathm

2013. június 28.

Én is a fodrászomnál figyeltem fel erre. Azóta mindig használom - két fújás és az éppen összeakadó hajvégek szépek lesznek! SZerintem nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 28.

annroi

2013. április 14.

A rokonom fodrász, tőle kaptam. Én meg vagyok vele elégedve, tényleg fényesebb tőle a hajam, de nem fogom újravenni. Inkább az illata miatt szoktam használni, annyira kellemes:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 14.

Fenolia

2012. augusztus 8.

Ez nagyon rossz. Nem teszi fényessé a hajam, hanem olajos hatást és érzetet ad, pedig nem teszek rá sokat. Az illatától sem vagyok oda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Milli006

2012. április 30.

Ezt évek óta használom és szuper.
Az illata csodás és gyönyörű fényt ad a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 30.

Ezt évek óta használom és szuper.
Az illata csodás és gyönyörű fényt ad a hajnak.

Emolliensek: Cyclohexasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Cyclohexasiloxane