Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bigsista, az összetevőket feltöltötte: Xinezia, Módosítva: 2013. április 11.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók

Hosszantartó, erős tartást biztosító hajrögzítő zselé, amely kezelhetőséget, tartást és ragyogást kölcsönöz a hajnak.

Kiszerelés: 125 ml

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 20.

Régen fellépések előtt ezzel zselézem be a hajam, hogy szép legyen a kontyom. De nem tartott valami sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 20.

Vancsi

2015. január 10.

Páromnak vettem, nem szerette, túl folyékony és nem is tart sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Páromnak vettem, nem szerette, túl folyékony és nem is tart sokáig.

lilielli

2014. január 6.

Régen a Loreal hajzselét vettük tesómmal, ami most már nagyon sokba kerülne. Ezt a Kallos go go zselét 145 Ft-ért vesszük és pontosan olyan jó, mint a 10-szer annyiba kerülő Loreal. Nekem problémás hajam van, nagyon göndör, vörösre festett. De ha egy kicsit teszek ebből a hajamra hajmosás után, szépen ragyog, egészséges lesz!! Ennyi pénzt nagyon megér!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Xinezia

2013. március 23.

200 pengőért vettem, eddig tetszik! Igaz még csak egyszer próbáltam, de úgy néz ki, hogy bejön! Ennyi pénzért meg pláne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

vikkancs

2013. március 22.

125 Ft-ért vettem, kicsi, praktikus, táskába dobva pont jó :) Az illata mesés, az állaga tényleg kicsit híg, de annyi baj legyen :)
A tartóssága nem olyan nagyon jó, de a kicsi hajamra pont jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 22.

A tartóssága nem olyan nagyon jó, de a kicsi hajamra pont jó :)

ct

2012. október 9.

145 forintért vettem, ami nem egy nagy összeg és teljesen jó, ahhoz képest, hogy milyen olcsó. Finom az illata, tetszik a csomagolása, kicsit hígabb hajzselé. Azt szeretem, ha tart, de mégsem ragad.Ez pont ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Hidratálók: PEG-40, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0