Kallos

Ár:   680 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Tökéletesen tisztítja a hajat és a fejbőrt, azonnal friss és felfrissült érzést biztosít. A száraz samponos hajmosás kiváló és gyors megoldás a normál hajmosások között a tartós frizura érdekében. Használat előtt felrázandó. Használat: A hajat alaposan fésüljük ki, majd 20 cm távolságból hajtincsenként permetezzük egyenletesen a sampont a hajra. Végül törölközővel alaposan dörzsöljük át és gondosan fésüljük ki. Az esetleges púder maradék főnözéssel távozik.

tothliv

2019. október 25.

Borzalmas, a hajat össze tapasztja és fehér foltot hagy a hajon. Képtelenség eloszlatni. A szaga is szörnyű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

SugarB

2019. október 21.

Nekem nagyon bejött(páromnak is), rendre visszatérünk rá a jó ára és a kiadóssága miatt. Sok szárazsampont kipróbáltunk már, és ez volt az egyik legjobb. Tény és való, hogy fehér nyomot hagy, de én azt eloszlatom a hajamon, átfésülöm és már nem is látszik, cserébe 2 nappal megnyújtja a hajmosásom így ezzel kibírom a heti egyszeri alkalmat (ha nincs valami extra alkalom :D). Az illata nem a legjobb, de nem is maradandó, kárpótol a menő flakon :D Amit én még észrevettem, és semmi máshoz nem tudok kötni, az az, hogy kicsit taszítja a párát! A párától a hajam össze vissza kunkorodik ( na nem szép loknikban, hanem a teteje lelapul a hajvégek ezer felé állnak, borzasztó látvány félhosszú hajon az állig érő tépett részeknél), de mikor ezzel van befújva sokkal kevésbé csinálja, szóval ez mindenképp plusz pont, más szárazsamponoknál nem vettem észre ilyen hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

vkata96

2019. szeptember 9.

Első pár használatkor meg voltam vele elégedve, szép volument adott, hozta, amit egy szárazsampontól várnék. Aztán egyszercsak olyan fehér réteget fújt a hajamra, hogy nem hittem el. Pedig mindig felrázom használat előtt. Valamiért már nem működik, talán a fújókája deformálódott el vagy nem tudom de így használhatatlan. Ki is dobtam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Verena

2019. február 5.

Egyszer beruháztam erre a szárazsamponra. Nagyon sok kallos sampont és balzsamot próbáltam előtte, amikkel mindig meg voltam elégedve, gondoltam adok egy esélyt ennek a terméknek is. Hiba volt. A hajam zsírosabb lett tőle, mint előtte. Ez sajnos rosszabb a semminél :D De ettől függetlenül nagy rajongója maradtam a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Normajean

2018. november 6.

Borzasztó élményt nyújt. Egyszer használtam, de nem elég, hogy büdös, annyira fullasztó, hogy majd' elhánytam magam a köhögéstől. Még a férj is megkért, hogy ha lehet akkor vegyek mást, mert utána sokáig be sem lehetett menni a fürdőbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

nyarigabi

2018. június 14.

Ennél büdösebbet még nem éreztem, pedig szárazsampon szagokban erős a mezőny, de ez megnyerte nálam a minden idők legorrfacsaróbb kozmetikuma címet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

julia1122

2018. június 1.

Hatásában a legjobb amit eddig próbáltam, bőven lepipálja a drogáisakat és a nagyon imádott Batist is nálam. Akár 2 nappal is eltolja a hajmosást megfelelő tartást ad, és bár fehér, de könnyen eltüntethető a nyoma, nem lesz teljesen fénytelen és sprőd kinézetű utána a haj. Annyira jó hogy még a valóban borzalmas szagát is elnézem neki, és nem mellékesen az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

carolinett33

2018. január 30.

szörnyű a szaga és egy nap után fájtak tőle a hajhagymáink. ezerszer inkább hintőpor mint ez a borzalom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

brbara

2017. november 21.

Nem túl jó, alig vártam, hogy elfogyjon, biztos, hogy soha többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Bocika

2017. szeptember 6.

Vész esetén, amikor nem tudsz hajat mosni, és normálisan kell kinézni, gyors segítség lehet, mert hamvasabbá, tisztább kinézetűvé teszi a hajat. Én csak összefogott frizurához tudom használni, mert kiengedett hajnál lenyomja, összetapasztja a szálakat. Gyakori használat idején azt vettem észre, hogy nagyon szárítja a hajat. Ja igen, és csak nyitott ablaknál tudom használni, de akkor is vissza kell tartanom a lélegzetemet, amíg fújkálom, mert nagyon megköhögtet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance